Факультет харчових технологій та біотехнології

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ>

14 листопада 2016 року студенти 4 курсу факультету харчових технологій та біотехнології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького під керівництвом доцентів кафедри загальнотехнічних дисциплін та контролю якості продукції Фоміної М.В і Коваль Г.М. відвідали Державну лабораторію ветеринарно-санітарної експертизи №22 ОРСП «Шувар».
Значне місце в системі підготовки фахівців посідають лабораторні заняття. Головне їх завдання – поглиблення та уточнення знань, здобутих на лекціях та в процесі самостійної роботи; формування інтелектуальних умінь і навичок планування, аналізу та узагальнення; опанування техніки; нагромадження первинного досвіду організації виробництва та оволодіння технікою управління ним. У процесі вивчення товарознавства харчових продуктів, студенти повинні чітко знати загальні відомості про якість товарів, їх споживні властивості; вивчити класифікацію та асортимент товарів; засвоїти основні хімічні, біохімічні та мікробіологічні процеси, які відбуваються у продовольчих товарах під час транспортування, зберігання та реалізації; вивчити режими зберігання і правила продажу продовольчих товарів; оволодіти органолептичним (сенсорним) методом оцінки якості продовольчих товарів; опрацювати лабораторні методи визначення показників якості продукції та її ідентифікації.

Лабораторні заняття не лише закріплюють теоретичні знання, а й дають змогу студентові глибоко вивчати механізм застосування цих знань, оволодівати важливим для фахівця умінням інтелектуального проникнення у ті природно-технічні або виробничі процеси, які досліджують на лабораторному занятті. Під впливом цієї форми занять студенти ознайомились із різними методиками дослідження якості харчової продукції (органолептичне, фізико-хімічне, та мікробіологічне) – визначення нітратів у рослинній продукції, дослідження якості м’яса та молока.

Щира подяка за сприяння: деканові ФХТБ, професору Пасці М.З.,
лікарю ветеринарної медицини ДЛВСЕ №22 Табаці І.І.

paska

Декан факультету