Факультет харчових технологій та біотехнології

 

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ> 

Важливою умовою забезпечення випуску продукції високої якості є знання дисциплін «Технології галузі», «Технології переробки птиці», «Технологічного обладнання галузі, а також поєднання набутих теоретичних знань з практичною підготовкою в умовах виробництва.

Студенти 2-го курсу (СП) факультету харчових технологій та біотехнології під керівництвом декана факультету  Паски М.З. та асистента кафедри  Сімонової І. І. відвідали птахопереробний комплексФГ «Улар»

ФГ «Улар» було засновано в 2003р в с.СеменівкаПустомитівського району, Львівської області. Загальна кількість працюючих 440 чоловік з них на забійному 220.

Разова посадка птиці 250000 голів.

Потужність 6000гол/год.

Основні партнери «Ашан»,«Сільпо», «Львівхолод», має дозвіл на експорт в 52 країни світу.

Спеціалісти підприємства проводять дійсно величезну роботу, щодо підбору асортименту, покращення рецептур, та контролю технологічного циклу і якості продукції – зазначила головний технолог підприємства. 

Студенти ознайомилися з усією інфраструктурою підприємства

Отож, студенти отримали найкращі враження про сучасну технологію,  інноваційне обладнання, широкий асортимент продукції із м’яса птиці, а також вдосконалили набуті знання технології переробки птиці у реальних умовах виробництва.  

 

Подяка за сприяння у поїздці (проведенні екскурсії) директору Львівської регіональної  державної лабораторії ветеринарної медицини Сімонову Роману Петровичу.

paska

Декан факультету
доктор ветеринарних наук, професор
Паска Марія Зіновіївна

Заступник декана
кандидат технічних наук
Драчук Уляна Романівна

Заступник декана
доцент
Коваль Галина Михайлівна

Заступник декана
асистент
Білик Оксана Ярославівна

load page 0.080575 second, load CPU 0.2