Факультет харчових технологій та біотехнології

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ>

Важливою умовою забезпечення випуску продукції високої якості є знання дисциплін «Технології галузі», «Технології переробки птиці», «Технологічного обладнання галузі, а також поєднання набутих теоретичних знань з практичною підготовкою в умовах виробництва.

Студенти 2-го курсу (СП) факультету харчових технологій та біотехнології під керівництвом декана факультету  Паски М.З. та асистента кафедри  Сімонової І. І. відвідали птахопереробний комплексФГ «Улар»

ФГ «Улар» було засновано в 2003р в с.СеменівкаПустомитівського району, Львівської області. Загальна кількість працюючих 440 чоловік з них на забійному 220.

Разова посадка птиці 250000 голів.

Потужність 6000гол/год.

Основні партнери «Ашан»,«Сільпо», «Львівхолод», має дозвіл на експорт в 52 країни світу.

Спеціалісти підприємства проводять дійсно величезну роботу, щодо підбору асортименту, покращення рецептур, та контролю технологічного циклу і якості продукції – зазначила головний технолог підприємства.

Студенти ознайомилися з усією інфраструктурою підприємства

Отож, студенти отримали найкращі враження про сучасну технологію,  інноваційне обладнання, широкий асортимент продукції із м’яса птиці, а також вдосконалили набуті знання технології переробки птиці у реальних умовах виробництва.

Подяка за сприяння у поїздці (проведенні екскурсії) директору Львівської регіональної  державної лабораторії ветеринарної медицини Сімонову Роману Петровичу.

paska

Декан факультету