Факультет харчових технологій та біотехнології

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ>

На базі ДУ «Агроосвіта»  м. Київ відбулося засідання  Науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України: НМК 10 з «Будівництва та технологій» підкомісія 181 «Харчові технології».

Активну участь у роботі даної підкомісії брала декан факультету харчових технологій, професор Паска М.З.

Основні питання, які розглядалися під час засідань це: результати роботи науково-методичних комісій (підкомісій) у 2016р та завдання сектору вищої освіти Науково-методичної ради та науково-методичних підкомісій на 2017р. стан підготовки та проектів стандартів вищої освіти відповідних НМК (підкомісій) та ухвалення плану роботи  на 2017.

ПЛАН РОБОТИ

підкомісії 181 «Харчові технології»

1. Завершити попередню експертизу проектів стандартів магістрів і докторів філософії (січень-лютий 2017 р.).

2. Провести супроводження проектів стандартів бакалаврів, магістрів і докторів філософії до їх затвердження (березень-травень 2017 р.).

3. Провести аналіз змісту Класифікатору професій ДК 003:2010та Класифікатору видів економічної діяльності КВЕД ДК 009:2010 для ініціювання їх редагування відповідно до сучасних тенденцій розвитку ринку  праці (вересень-жовтень 2017 р.).

4. Провести аналіз програм обов’язкових дисциплін за спеціальністю 181 (харчові технології), що викладаються у різних ВНЗ, щодо їх відповідності вимогам нових стандартів вищої освіти (листопад 2017 р.).

5. Приймати участь в ліцензуванні та акредитації спеціальності 181 та спеціалізацій у межах цієї спеціальності у вищих навчальних закладах України.

6. Приймати участь в проведенні експертизи рукописів МОН України щодо висунення їх на відзначення за різними рівнями, питання надання рекомендацій МОН.

7. Започаткувати науково-методичну конференцію (семінар, круглий стіл) з харчових технологій для обміну передовим досвідом представників ВНЗ та  обміну думками з роботодавцями (жовтень-листопад 2017 р.).

paska

Декан факультету