Факультет харчових технологій та біотехнології

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ>

Бути студентом – це той час, коли людина приймає рішення, які визначають практично все її подальше життя. Тому надзвичайно важливо зустріти на цьому шляху правильних і мудрих вчителів і наставників. Однозначно можна стверджувати, що неабияк пощастило тим молодим людям, котрі зробили мудрий вибір і пов’язали свої студентські роки навчаючись в нашому університеті, зокрема на факультеті харчових технологій та біотехнології.

Наш університет набув авторитету не лише в Україні, але і далеко за її межами.

15 лютого, за організації керівництва факультету харчових технологій та біотехнології, а також відділу навчальної і виробничої практик та сприяння працевлаштуванню випускників, – до нас завітали представники компанії «GlobWorks», зокрема її директор Emre Sagir, який презентував програму стажування для студентів і випускників.

Зустріч виявилась доволі цікавою. А студенти задали чимало запитань. Зокрема їх цікавили: умови проходження стажування, період стажування, вимоги до кандидатів, умови проживання, харчування тощо.

Період стажування: з квітня по жовтень

Вакансії:

спортивний аніматор

аніматор в міні клубі

танцюрист-аніматор

офіціант, бармен

Reception

Guest-relation

Покоївка тощо.

Вимоги до кандидатів:

Вік: від 18 років на момент відїзду;

Студент обов’язково денної форми навчання, будь-яких спеціальностей

Знання іноземних мов:

- англійської не нижче рівня В1.

- бажано знання німецької мови не нижче рівня А2.

бажання отримати непересічний досвід ведення туристичного бізнесу на міжнародному ринку та обслуговування в готельно-туристичних комплексах курортного призначення;

бути комунікабельним, відкритим до спілкування, ввічливим та організованим;

бути готовим провести за кордоном 6 місяців.

Проживання, харчування:

У кімнатах на 2-3 чоловіки зі зручностями;

Забезпечує роботодавець.

Період подання заявок на участь:

Кінцевий термін подання заявок – 6  березня 2017 року

Необхідні документи:

Закордонний паспорт;

Копія паспорта громадянина України;

актуальне фото (3,5*4,5см), не старше трьох місяців;

Довідка про несудимість з нотаріально завіреним перекладом турецькою мовою;

Поліс медичного страхування на час перебування на стажуванні за кордоном;

п. Емре зазначив і переваги стажування:

Вивчити та покращити знання з англійської та німецької мов;

Отримати непересічний досвід роботи у сфері готельно-ресторанного бізнесу Туреччини;

Жити та працювати в найкращих готелях Туреччини;

Потоваришувати зі своїми ровесниками з різних країн;

Ознайомитися з культурою іншої країни;

Після закінчення стажування отримати рекомендації від керівництва готелю та сертифікат міжнародного зразка про проходження стажування.

Насправді для студентів дана програма відкриває широкі можливості, а відтак, вони не лише набувають знання, а й вдосконалюють іноземні мови, отримують безцінний досвід роботи за найвищими світовими стандартами і стандартами Європи.

А ще, у ЛНУВМ та БТ навчають втілювати в життя мрії!) Уже в студентські роки з можливостями і програмами, які пропонує університет, абсолютно реально побачити світ, заробити гроші.

Сьогодні люди, котрі звикли будувати своє життя, сподіваючись на власні знання, сили і розум, говорять, що криза – це час можливостей. Отож у Львівському національному унверситеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького цю істину доводять щодня. Чим більше економічна криза накриває Україну, тим більше можливостей вони знаходять для своїх студентів і випускників. Зараз не час скласти руки, а час — навчатися, розвиватися і рухатися вперед! Адже завтрашній день України і світу доведеться творити сьогоднішнім студентам.

paska

Декан факультету