Факультет харчових технологій та біотехнології

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ>

Цьогоріч у Харкові з 04-06 квітня відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямком підготовки «Харчові технології та інженерія». В олімпіаді взяли участь студенти з 25 ВУЗів України, які спеціалізуються за напрямком «Харчові технології та інженерія».

Наш університет представляли бакалаври Голубюк Світлана та Лісовська Юлія, а також в складі журі працювала старший викладач кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів, кандидат сільськогосподарських наук, Басараб Ірина Михайлівна, яка приймала участь в перевірці конкурсних завдань усіх учасників. Загальна кількість студентів, які приймали участь в олімпіаді наступна: 60 бакалаврів і 20 спеціалістів і магістрів. Олімпіада проходила у два етапи, спочатку студенти складали тести, а тоді писали конкурсне завдання, яке складалося з трьох питань.

Для студентів під час перебування у Харкові була запропонована екскурсія. Учасники олімпіади відвідали центр Харкова, відомий парк культури імені Горького, також вони побачили завод по виробництву харчових кислот, покаталися на метро, оглянули десяток відомих навчальних закладів Харкова.

Студенти факультету показали добрі результати, за що були відзначені грамотами організаторами  олімпіади.

paska

Декан факультету