label

Кафедра біотехнології та радіології

Керівництво

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор

Буцяк Василь Іванович

Секретар кафедри, старший лаборант

Кіт Наталія Петрівна

Контакти

м. Львів, вул. Пекарська, 50
тел. (032)239-26-93
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дружні стосунки з викладачами та науковцями Жешувського університету мають плідну співпрацю з кафедрою біотехнології та радіології. Цього року студенти III-го курсу за спеціальностю 162 «Біотехнологія та біоінженерія» ФХТБ перший семестр навчатимуться у Жешувському університеті (Польща).
Детальніше...

Детальніше...

10 травня 2017 року у головну читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся Перший студентський біологічний турнір за організації студентського активу біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та студентів факультету харчових технологій та біотехнології за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького.

Детальніше...

Надзвичайно цікаво і корисно проходить практика у студентів спеціальності «Біотехнології та біоінженерія». Практика у Польщі була здавалося б недосяжною мрією студентів. Мрії збуваються!!!

Детальніше...

Сердечно вітаємо Вас з одним з найтепліших і душевних свят - Днем матері!Це свято важливе для кожного з нас. Ми багато чим зобов'язані найдорожчим нашому серцю людям - матерям. 

Детальніше...

Дочірні категорії

load page 0.052617 second, load CPU 0.26