Кафедра технології молока і молочних продуктів

Завідувач кафедри
професор, доктор сільськогосподарських наук
Цісарик Орися Йосипівна

З метою впровадження в освітній процес вимог Європейської моделі оцінювання якості та безпеки харчових продуктів, розширення науково-інформаційного обміну, презентацій новаторських ідей у підвищенні конкурентоспроможності продукції АПК на базі Української лабораторії якості та безпеки продукції АПК (смт. Чабани Київської області) відбувся тренінг «Безпека і якість харчових продуктів та перспективи виходу української продукції на Європейський ринок».
Детальніше...

22 травня 2017 року у Варшавському університеті відбулася церемонія вручення Нагороди ім. Івана Виговського. Головним лауреатом нагороди став професор історії Ігор Срібняк (Київський національний університет імені Т.Шевченка, історичний факультет), який отримав можливість стажування на базі 6-ти польських університетів протягом 12 місяців. 
Детальніше...

Львіварня – це платформа, яка не лише підтримує культурно-мистецькі події Львова, але й сприяє розвитку підприємництва. Саме тут можна дізнатись про секрети приготування Львівського пива, переглянути кадри із старого фільму про батярів з «саундтреком» «Тільки у Львові», а також ознайомитись з технологіями приготування напою. А завершити мандрівку можна у лаунж-зоні за дегустаційним сетом.
Детальніше...

Морозиво… Саме цей молочний продукт залишив у наших спогадах стільки приємних вражень про дитинство , про теплі літні дні, яких так мало цього року… І саме технологію морозива згідно навчального плану вивчали студенти-«молочники»  3-го курсу факультету харчових технологій  та біотехнології.
Детальніше...

6 квітня 2017 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбулася Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016–2017 н.р. із галузі «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції».

Детальніше...

Дочірні категорії

load page 0.054796 second, load CPU 0.22