Кафедра загально-технічних дисциплін і контролю якості продукції

Завідувач кафедри
професор, доктор технічних наук
Ціж Богдан Романович

Від щирого серця вітаємо ювіляра!
завідувача кафедри загально-технічних дисциплін та контролю якості продукції, професора, видатного вченого
Богдана Романовича ЦІЖА

Cizh

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.Нехай Бог береже Вас і даруєвсіщедротисвіту, а життєвий шлях зігріває тепло людськоївдячності за добрісправи, зроблені Вами!

Детальніше...

Прийміть найщиріші привітання

з нагоди 60-річчя!!!

cizh 1 Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, безмежного людського щастя, радості, миру, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

kviti

  НА ДОВГИЙ ВІК, НА МНОГІЇ ЛІТА,

НА ШАНУ ВІД ЛЮДЕЙ, ТЕПЛО РОДИННЕ,

СТЕЛИСЯ, ДОЛЕ, КРІЗЬ УСЕ ЖИТТЯ,

ЛИШЕ ДОБРОМ ДЛЯ ДОБРОЇ ЛЮДИНИ.

БАЖАЄМО, ЩОБ КОЖНЕ ПОЧИНАННЯ

БУЛО УСПІШНО ВТІЛЕНЕ В ЖИТТЯ,

НЕХАЙ ЛЮДСЬКА ПОВАГА І ВИЗНАННЯ

КРОКУЮТЬ ПОРУЧ З ВАМИ В МАЙБУТТЯ.

ЛЮБОВІ ВАМ І ЗЛАГОДИ В РОДИНІ,

НЕ ЗНАТИ ГОРЯ, СМУТКУ І БІДИ,

ХАЙ ПРИБУВАЄ ЩЕДРО ВАМ ЩОДНИНИ

ІЗ СОНЦЯ Й ВІТРУ, ІЗ РОСИ Й ВОДИ!

 З найщирішими побажаннями

колектив кафедри загальнотехнічних дисциплні та контролю якості продукції

 

9 лютого 2017 року студенти 2 курсу факультету харчових технологій та біотехнології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького під керівництвом доцентів кафедри загальнотехнічних дисциплін та контролю якості продукції Фоміної М.В і Коваль Г.М. відвідали Державну лабораторію ветеринарно-санітарної експертизи №22 ОРСП «Шувар». 
Детальніше...

5 грудня 2016 року студенти 4 курсу факультету харчових технологій та біотехнології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького під керівництвом доцентів кафедри загальнотехнічних дисциплін та контролю якості продукції Фоміної М.В і Коваль Г.М. відвідали гіпермаркет "Ашан".
Детальніше...

load page 0.058978 second, load CPU 0.4