Кафедра загально-технічних дисциплін і контролю якості продукції

Завідувач кафедри
професор, доктор технічних наук
Ціж Богдан Романович

20 жовтня 2017 року студенти 1 курсу (скорочена програма) факультету харчових технологій та біотехнології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького під керівництвом доцентів кафедри загальнотехнічних дисциплін та контролю якості продукції Фоміної М.В і Коваль Г.М. відвідали Державну лабораторію ветеринарно-санітарної експертизи №22 ОРСП «Шувар».

Детальніше...

9 лютого 2017 року студенти 2 курсу факультету харчових технологій та біотехнології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького під керівництвом доцентів кафедри загальнотехнічних дисциплін та контролю якості продукції Фоміної М.В і Коваль Г.М. відвідали Державну лабораторію ветеринарно-санітарної експертизи №22 ОРСП «Шувар». 
Детальніше...

5 грудня 2016 року студенти 4 курсу факультету харчових технологій та біотехнології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького під керівництвом доцентів кафедри загальнотехнічних дисциплін та контролю якості продукції Фоміної М.В і Коваль Г.М. відвідали гіпермаркет "Ашан".
Детальніше...

17 листопада 2016 року кафедра загальнотехнічних дисциплін та контролю якості продукції провела виховний захід для студентів факультету харчових технологій та біотехнології на тему: «Підвищення енергоефективності та енергозбереження нашого житла і побуту».
Детальніше...

load page 2.528675 second, load CPU 0.36