Факультет економіки та менеджменту

 Декан, кандидат економічних наук, доцент    Гримак Олег Ярославович

Заступники декана:

з навчальної роботи 
доцент,  кандида
т економічних наук  Березівський Ярослав Петрович

з виховної роботи
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

  _____________________________________________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>      <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>   

 

13 липня 2017 року на факультеті економіки та менеджменту відбулися урочисті збори з нагоди випуску бакалаврів спеціальностей «Менеджмент» та «Маркетинг». Випускників, батьків, викладачів і гостей урочистостей привітав перший проректор Турко Ігор Богданович. З вітальним словом виступив і декан факультету Гримак Олег Ярославович, який побажав випускникам щасливої долі, миру та великих професійних здобутків. Також святкові побажання пролунали і від деканів інших факультетів та завідувачів випускових кафедр.

Детальніше...

25 квітня на факультеті економіки та менеджменту відбулася зустріч з заступником директора департаменту з питань фінансового та економічного розвитку  Секретаріату Кабінету Міністрів України Олександром Олійником на тему: «Як  суспільство може впливати на формування урядових рішень».
Детальніше...

Колектив факультету економіки та менеджменту  щиросердечно вітає свого ювіляра, кандидата економічних наук, доцента, завідувача кафедри маркетингу Поперечного Степана Івановича з 60-річчям з Дня народження


      З повагою, колектив факультету економіки та менеджменту

Цьогоріч відзначаємо три дати, пов'язані з Іваном Яковичем Франком: 160 років від дня народження геніального українського поета, прозаїка, драматурга, публіциста, вченого; 100 років від дня його смерті; 120 років відтоді, як побачила світ славетна поетична збірка "Зів'яле листя".
Детальніше...

Здоров'я є безперечно одним з головних факторів щасливої людини, але у зв'язку з величезною кількістю захворювань, людина інколи не може розпізнати у поганому самопочутті підступну хворобу.
Детальніше...

load page 0.056187 second, load CPU 1.07