Факультет економіки та менеджменту

 Декан, кандидат економічних наук, доцент    Гримак Олег Ярославович

Заступники декана:

з навчальної роботи 
доцент,  кандида
т економічних наук  Березівський Ярослав Петрович

з виховної роботи
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

  _____________________________________________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>      <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>   

 

Вже вдруге на Львівщині з 28-30 листопада відбулась міжнародна агропромислова виставка «Euro AGRO-2017», яка є яскравим прикладом співпраці 2-х країн (Польщі і України) в агропромисловому секторі. 

Детальніше...

Вчора, 7 вересня 2017 року, на факультеті економіки та менеджменту відбулися збори трудового колективу, на яких був присутній ректор університету професор Стибель Володимир Володимирович. На порядку денному був звіт декана факультету Гримака Олега Ярославовича про проведену роботу за минулий навчальний рік.

Уже стало традицією проводити збори трудового колективу факультету саме на початку нового навчального року, адже саме у вересні можна звітувати про проведену роботу за попередній рік, а також, що найголовніше, підсумувати результати профорієнтаційної роботи та зробити порівняльний аналіз набору студентів. У своїй доповіді декан відзначив як позитивні, так і негативні моменти в роботі, а також окреслив основні напрямки діяльності на новий навчальний рік. Олег Ярославлвич також акцентував увагу на необхідності налагодження міжнародних зв’язків на факультеті, нагадавши, що зараз можливості стали набагато ширшими і їх слід використовувати. 

 

Детальніше...

13 липня 2017 року на факультеті економіки та менеджменту відбулися урочисті збори з нагоди випуску бакалаврів спеціальностей «Менеджмент» та «Маркетинг». Випускників, батьків, викладачів і гостей урочистостей привітав перший проректор Турко Ігор Богданович. З вітальним словом виступив і декан факультету Гримак Олег Ярославович, який побажав випускникам щасливої долі, миру та великих професійних здобутків. Також святкові побажання пролунали і від деканів інших факультетів та завідувачів випускових кафедр.

Детальніше...

25 квітня на факультеті економіки та менеджменту відбулася зустріч з заступником директора департаменту з питань фінансового та економічного розвитку  Секретаріату Кабінету Міністрів України Олександром Олійником на тему: «Як  суспільство може впливати на формування урядових рішень».
Детальніше...

Колектив факультету економіки та менеджменту  щиросердечно вітає свого ювіляра, кандидата економічних наук, доцента, завідувача кафедри маркетингу Поперечного Степана Івановича з 60-річчям з Дня народження


      З повагою, колектив факультету економіки та менеджменту

load page 0.063831 second, load CPU 0.36