Факультет економіки та менеджменту

т економічних наук  Березівський Ярослав Петрович

з виховної роботи
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

_____________________________________________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>      <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>

Пізнанням внутрішнього світу людини і всім, що з ним зв'язано, 16 листопада напередодні дня студента, зайнялась 6-7 група студентів ФЕМ 1(СП) спеціальності «Маркетинг». Очолила цей культурно-освітній похід у музей медицини, який знаходиться у ЛНМУ ім. Д. Галицького на кафедрі патологічної анатомії та судової медицини, наставник групи -  доцент кафедри маркетингу Кубрак Надія Романівна .

Студенти мали змогу ознайомитись із важкими захворюваннями, які є в людей. Кожен почерпнув для себе щось своє - курці вирішили кинути палити, а інші у зв'язку з усім побаченим і почутим вирішили зайнятися спортом та зменшити споживання алкоголю, берегти себе від наслідків його дії, щоб не опинитися ще раз у музеї, але вже в якості експонату.

Студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького – за здоровий спосіб життя ! ! !