Факультет економіки та менеджменту

т економічних наук  Березівський Ярослав Петрович

з виховної роботи
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

_____________________________________________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>      <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>

Факультет, як структурний підрозділ університету створений у 2002 році.

Сьогодні тут функціонує 7 кафедр:

- філософії та політології;
- історії України та економічної теорії;
- економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені професора І. В. Поповича;
- інформаційних систем менеджменту;
- менеджменту;
- маркетингу;
- менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Кожна з кафедр спрямовує свої зусилля на підготовку навичок і знань фахівця нової формації. Сформований високопрофесійний колектив викладачів, серед яких 6 докторів наук, 42 кандидати наук, з них 29 кандидати економічних наук. Всього працює 87 осіб.
На факультеті здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів і магістрів за такими трьома спеціальностями, що відносяться до напрямів „Економіка і підприємництво” та „Менеджмент” – „Маркетинг”, „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”, „Менеджмент організацій“.

До послуг студентів:

– чотири комп’ютерні класи з під’єднанням до Інтернет;
–  навчальні лабораторії;
– бібліотека з читальним залом;
– їдальня

З першого курсу студенти можуть вивчати дисципліни за вибором, що дає їм можливість швидше адаптуватись у сфері конкретної діяльності на виробництві, ефективніше реалізувати свої професійні знання і творчі здібності.
2002 р. на факультеті розпочато підготовку бакалаврів з напряму підготовки «Маркетинг». Поглиблення ринкових відносин в Україні передбачає підготовку економістів, які розуміють механізми функціонування міжнародного та національного ринків, володіють знаннями і навичками аналізу ринкової кон’юнктури, вивчення запитів і потреб споживачів, налагодження збутових комунікацій, організації гуртової та роздрібної торгівлі тощо. Студенти напряму підготовки «Маркетинг» поглиблено вивчають менеджмент, статистику, фінанси, логістику, промисловий маркетинг, маркетингову товарну і цінову політику, бухгалтерський і управлінський облік та інші дисципліни. Вони можуть працювати економістами з матеріально-технічного постачаннями, маркетологами, економістами-аналітиками із дослідження товарного ринку, економістами-плановиками, фахівцями з реклами.
Напрям підготовки «Менеджмент» започатковано у 1996 р. Фахівці з менеджменту здійснюють організаційно-управлінську та консультативно-методичну діяльність у системі управління бізнесом. Вони обіймають різні управлінські посади: економіста, начальника відділу, завідувача відділу, директора з кадрових питань і побуту, начальника відділу кадрів, економістів відділу збуту і матеріально-технічного постачання та ін.
Серед випускників факультету – відомі вчені, державні і політичні діячі, організатори національної економіки, керівники аграрних підприємств. Високий рівень кваліфікації наших випускників дає їм змогу успішно конкурувати на ринку праці, знаходити престижну та добре оплачувану роботу.

Контакти:

м. Львів, вул. Пекарська,50