Факультет економіки та менеджменту

т економічних наук  Березівський Ярослав Петрович

з виховної роботи
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

_____________________________________________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>      <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>

Пан Олександр розказав, що таке «урядова машина», її структура та діяльність. Більш детально зупинився на питаннях впливу суспільних груп на розроблені проекти та можливістю ініціювання суспільними групами нових нормативно-правових актів. Основний аспект ставився на створенні молодіжної аналітичної агенції «НОВІ». Це неформалізоване об’єднання представників українського молодіжного  інтелектуального середовища, діяльність якого буде спрямована на аналітичний  супровід процесу реформування та модернізації українського суспільства,  формування сучасної  молодіжної політики в  Україні.