Факультет економіки та менеджменту

т економічних наук  Березівський Ярослав Петрович

з виховної роботи
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

_____________________________________________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>      <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>

Декан поінформував трудовий колектив про початок роботи  в університеті Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, тож  вимоги до навчальної роботи будуть зростати. Далі проаналізував навчальну роботу і відзначив студентів, які брали участь у наукових олімпіадах і конкурсах студентських наукових робіт.

На завершення підбито підсумки профорієнтаційної роботи. Подарунковими сертифікатами на придбання канцелярських товарів були відзначені кафедри маркетингу та інформаційних технологій у менеджменті, працівники яких найактивніше долучились до набору студентів на факультет. Усі викладачі, які брали участь у профорієнтаційній роботі, були нагороджені подяками.

Підсумував засідання ректор університету, сказавши, що факультет економіки та менеджменту, незважаючи на загрозливе становище ще буквально два роки тому, зумів не лише зберегти себе як окрема структурна одиниця в університеті, але й нарощує  позиції.

Також Володимир Стибель побажав колективові факультету успішного й плідного навчального року.