Факультет економіки та менеджменту

т економічних наук  Березівський Ярослав Петрович

з виховної роботи
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

_____________________________________________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>      <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>

Викладачі та студенти факультету економіки та менеджменту ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького брали активну участь у ІІ Міжнародній агропромисловій виставці «EuroAGRO-2017».

Ций захід зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем були представлені: агротехніка, тепличне господарство, вирощування органічної продукції, присадибне господарство, рослинництво, садівництво, городництво, тваринництво, птахівництво, біогазове обладнання, IT технології в управлінні АПК.

В рамках виставки була можливість отримати приклади успішного досвіду колег з інших європейських країн, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити актуальні проблеми в сільському господарстві, визначити шляхи виходу продукції українських виробників на європейський ринок, заключити договори на міжнародну співпрацю.

Автор: к.е.н. Ю.М.Музичка