Кафедра історії України та економічної теорії

В.О. зав кафедри Кушнір Леся Павлівна
кандидат економічних наук, доцент кафедри історії України та економічної теорії.

Детальніше...

Детальніше...

28 і 30 жовтня 2014 р. на подвір’ї і в соборі святого Юра  для студентів I та II курсів факультету економіки та менеджменту Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького під керівництвом доцента кафедри філософії Огірка О.В., а також за участю куратора групи Івана Бренича відбулися навчально-виховні заходи на тему “Релігія, мистецтво і наука як три вітки одного дерева”.

Детальніше...

Студенти 3 курсу, 3 підгрупи ФЕМ (Маркетинг) відвідали Львівську пивоварню з куратором Кубрак Надією Романівною.

Львівська пивоварня-найстаріше в Україні промислове підприємство з виробництва пива.Була заснована монахами у 1715 році на прохання графа Станіслава Потоцького. І з того часу підприємство є символом Львова, а пивоварню називають обличчям міста, яке гідно представляло Львів на всіх етапах його розвитку.

Детальніше...

4 березня 2014 року сумісними силами деканату факультету економіки та менеджменту і кафедри історії України та економічної теорії було проведено студентський творчий диспут, присвячений 200-річчю з Дня народження Т.Г. Шевченка. У заході активно прийняли участь студенти усіх факультетів нашого університету, небайдужі до творчої спадщини великого Кобзаря.

Детальніше...
load page 0.947196 second, load CPU 0.11