Кафедра публічного управління та адміністрування

завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор 
Парубчак Іван Орестович

Профорієнтаційна робота з учнями – один з головних напрямків діяльності університету. Принципово важливою є конструктивна взаємодія фахівців, що працюють у різних професійних напрямках, та представників навчальних закладів ІІІ – IV рівнів акредитації, які впливають на вибір професії та визначення свого місця у суспільстві потенційних абітурєнтів. Такої взаємодії можна досягти за допомогою організації та підготовки спеціальних заходів.

Одним з таких заходів є ярмарок професій, який відбувся 10 листопада 2017 р. у Млинівській ЗОШ І–ІІІ ст. №3 Рівненської області для учнів 9–11 класів за ініціативи Млинівського центру зайнятості. Активну участь у заході взяли представники ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.

 

Детальніше...

4 квітня 2017 року студенти факультету економіки та менеджменту Намачинський Олег, Бадзюнь Олена, Власюк Ганна, Гураль Орест, Ковалко Ірина-Марія прийняли участь у IV Міжнародній студентській науковій конференції «Держава, суспільство, економіка і розвиток сучасного світу у Європі, Польщі та землі Любельській», яка проходила у Вищій школі міжнародних відносин і суспільних комунікацій в Хелмі (Республіка Польща).

Детальніше...

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 360-А від13.12.16 р. у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького на кафедрі публічного управління та адміністрування з 21.12.2016 р. по 23.12.2016 р. працювала акредитаційна комісія у складі:

Гуторова Олександра Івановича - завідувач кафедри менеджменту організацій Харківського національного аграрного університету імені В.В.Докучаєва, доктор економічних наук, професор, голова комісії;

Лопушняк Галини Степанівни - професор кафедри управління персоналом і економіки праці ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім.В.Гетьмана", доктор економічних наук, професор,член комісії.
Детальніше...

Детальніше...

Детальніше...
load page 1.002944 second, load CPU 0.09