Кафедра української та іноземних мов імені Якима Яреми

Контакти:
Вул. Тугана-Барановського, 11 а
тел.:  032 239-26-74; 
е-mail: ukrinkafedra@gmail.com

Навіть нині на тлі світової літератури незвичайним виглядає його життя, рідкісним – похорон на чужині й посмертне повернення на Батьківщину, яке одразу стало одним із знакових символів для українців. Народ повернув собі свого пророка  у такій сакральній формі, розуміючи, що воскресають насамперед там, де є могили. Тому й руйнували лукаві вороги українські могили – князів, гетьманів, гайдамаків, вояків армій УНР і ЗУНР, повстанців УПА і політичних в’язнів ХХ ст. Не перестають вони це робити й дотепер.
Детальніше...

22 березня 2017 року кафедра української та іноземних мов імені Якима Яреми провела виховний захід на тему "Лідерство" у світлиці 4 гуртожитку. Спікером даного заходу був директор Львівського обласного молодіжного центру Андрій Ковальський.
Детальніше...

ШАНОВНІ КОЛЕГИ КАФЕДРИ!

У 1953 році я закінчив середню школу № 2 у Яворові. Це була одна з трьох шкіл у місті: школа № 1 – українська жіноча, школа № 2 – українська чоловіча і школа № 3 – російська мішана. У 1958 році я закінчив німецьке відділення факультету іноземних мов Львівського університету імені Івана Франка з відзнакою, за що я мав право вибору місця праці у середніх школах Львівської області, де треба було після університету відпрацювати три роки.
Детальніше...

ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО!

Вже через кілька днів ми зможемо до свого віку додати ще один рік і зустріти Новий рік. Ось тут, як правило, люди діляться на дві категорії: одні люблять під Новий рік шампанське і салат олів’є, але бояться, що старий рік робить їх на один рік старшими і тому не люблять року, що відходить; інші, знову ж, теж люблять новорічне шампанське і салат олів’є і радо до свого віку додають один рік з надією, що він буде кращим.

Детальніше...
load page 1.849329 second, load CPU 0.11