Контакти
вул. Пекарська, 50, ауд 83-86
тел.032 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

Контактні особи
Завідувач кафедри, д.е.н., проф.
Музика Павло Михайлович
Секретар кафедри, асист., к.е.н.
Куницька-Іляш   Марта Василівна

Прийомні дні, години пн-пт– 10-00-16.00


9 листопада в Інституті сільського господарства Карпатського регіону НААН відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Актуальні проблеми агропромислового виробництва України». Результати власних досліджень на конференції представили студенти факультету економіки та менеджменту університету. 

Детальніше...

Викладачі кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича доцент О.О. Дадак і асистент Ю.М.  Музичка разом із студентами ФЕМ, 5групи 2-гокурсу спеціальності «Маркетинг»  провели практичне заняття з дисципліни «Страхування» в офісі страхової компанії «АСКА».

Детальніше...

04 липня в Університеті з ініціативи кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича відбувся  круглий стіл  на тему: “Інноваційний розвиток безвідходного виробництва та переробки продукції агропродовольчого комплексу з врахуванням праці людини та її відношенням до розподілу енергії”, який присвячений Пам’яті видатному науковцю, економісту, соціологу, лікарю, громадському діячу, Сергію Андрійовичу Подолинському.

>>ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛЬНІШЕ<<

04 липня 2017 року о 11:00 год. кафедра економіки підприємства інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича нашого Університету запрошує Вас до участі у круглому столі на тему:

“Інноваційний розвиток безвідходного виробництва та переробки продукції агропродовольчого комплексу з врахуванням праці людини та її відношенням до розподілу енергії”.

Учасниками круглого столу будуть агровиробники, науковці та експерти у сфері агропродовольчої політики та інші зацікавлені особи.
Для реєстрації участі у заході просимо звертатися до організаційного комітету круглого столу за телефонами: 
0975870177 (Максим Володимир)
0505923622 (Соломонко Дмитро)

Круглий стіл відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Пекарська 50, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, каф. економіки підприємства інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича, ІІІ поверх, аудиторія №2.

Початок реєстрації учасників круглого столу  з 10:00 – 10:45 год.

Оргкомітет

load page 1.228053 second, load CPU 0.08