Контакти
вул. Пекарська, 50, ауд 83-86
тел.032 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

Контактні особи
Завідувач кафедри, д.е.н., проф.
Музика Павло Михайлович
Секретар кафедри, асист., к.е.н.
Куницька-Іляш   Марта Василівна

Прийомні дні, години пн-пт– 10-00-16.00


04 липня в Університеті з ініціативи кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича відбувся  круглий стіл  на тему: “Інноваційний розвиток безвідходного виробництва та переробки продукції агропродовольчого комплексу з врахуванням праці людини та її відношенням до розподілу енергії”, який присвячений Пам’яті видатному науковцю, економісту, соціологу, лікарю, громадському діячу, Сергію Андрійовичу Подолинському.

>>ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛЬНІШЕ<<

04 липня 2017 року о 11:00 год. кафедра економіки підприємства інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича нашого Університету запрошує Вас до участі у круглому столі на тему:

“Інноваційний розвиток безвідходного виробництва та переробки продукції агропродовольчого комплексу з врахуванням праці людини та її відношенням до розподілу енергії”.

Учасниками круглого столу будуть агровиробники, науковці та експерти у сфері агропродовольчої політики та інші зацікавлені особи.
Для реєстрації участі у заході просимо звертатися до організаційного комітету круглого столу за телефонами: 
0975870177 (Максим Володимир)
0505923622 (Соломонко Дмитро)

Круглий стіл відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Пекарська 50, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, каф. економіки підприємства інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича, ІІІ поверх, аудиторія №2.

Початок реєстрації учасників круглого столу  з 10:00 – 10:45 год.

Оргкомітет

22 червня у Львові при підтримці Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) відбувся семінар “Підтримка децентралізації в Україні: вдосконалення державного інвестування на всіх рівнях”.
Детальніше...

15 червня у Львові  на базі  ДУ “Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України”  відбувся  круглий стіл  з міжнародними учасниками на тему: “Рoзвиток сільських територій: польський та український досвід”.

Детальніше...
load page 0.053799 second, load CPU 0.35