6 вересня 2014 року в Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького відбувся старт нового захоплюючого польсько-українського проекту «Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні». Його гасло – «Наука єднає Україну!». До його участі були запрошені науковці та дослідники, представники університетів, інститутів, гімназій, шкіл, наукових лабораторій. 

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького на науковому пікніку представляв факультет харчових технологій та екології. Свої кулінарні експерименти демонстрували студенти, аспіранти та викладачі кафедри технології м'яса, м'ясних та олійножирових виробів та кафедри технології молока і молочних продуктів. 


Можна без перебільшення сказати, що стенд ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького був на пікніку чи не найпопулярнішим і … найсмачнішим! Ще б пак! Майбутні магістри Артур Свистун, Юлія Хом'як, Володимир Духницький, Анастасія Крисанова, Михайло Грициняк, Марія Гарванко, аспіранти Ірина Маркович та Оксана Лескович під чуйним керівництвом завідувача кафедри Марії Зеновіївни Паски готували для глядачів найрізноманітніші м'ясні смаколики. Натуральні екологічні ковбаски, що були виготовлені тут же на місці за оригінальними рецептурами, припали до смаку і дітям, і дорослим.

Не меншою популярністю користувалась і «молочна» частина наукового пікніку. Команда завідувача кафедри, професор Цісарик Орисі Йосипівні за участі аспірантів Ірини Сливки та Інни Скульської, студентів Марії Братунь, Юрія Волоса, Наталії Тицейко, Назара Криницького, Христини Шевчик розповіли усім бажаючим про секрети приготування в домашніх умовах морозива та йогуртів. Також наглядно було продемонстровано, як можна за допомогою простих хімічних реактивів відрізнити справжнє молоко від підробок (для фальшування здебільшого використовують соду та крохмаль). Усіх глядачів студенти університету частували свіжовиробленим морозивом та коктейлями. 

Усі глядачі цьогорічного проекту «Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні» могли проголосувати за найбільш цікавий стенд. Приз глядацьких симпатій та дипломи переможців дістався саме студентам та викладачам Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Вони по справжньому зачарували своєю екологічною та натуральною смакотою усіх учасників наукового пікніка у Львові. А немало юних глядачів, школярів та учнів висловили зацікавленість самим університетом та говорили про бажання здобувати у ньому вищу освіту.


Організатором проекту у Львові було ГО СREart. Проект відбувався за підтримки Sun InBev Україна, а також Фондів «Освіта для Демократії» та «Завтра.UA».

Всі фото - Науковий пікнік

Прес-служба ЛНУВМ та БТ

Слово до молоді!

Дорогі наші друзі!
Дозвольте мені висловити кілька думок, що мають пряме відношення до справ, які Вас цікавлять.

Степан Ґжицький
"Слово до молоді!"

load page 5.180794 second, load CPU 0.1