logo
 Кафедра водних біоресурсів та аквакультури

  Божик Володимир Йосипович
  завідувач кафедри, кандидат біологічних наук, доцент


Потепліло… Усе навкруги змінюється, зеленіє.Повертаються птахи до покинутих на зиму гнізд. Знову оживають водойми. Добавилося роботи і у рибоводів. Починає нереститися риба… 
Асистент кафедри водних біоресурсів та аквакультури Ольга Яремко організувала поїздку студентів 4 курсу БТФ за напрямом підготовки «Водні біоресурси та аквакультура» у рибне господарство «Добротвірськийрибзавод». Нашу ідею підхопили й інші викладачі кафедри - доцент П.Пукало, асистенти О.Божик і С.Кравець, залучивши до поїздки своїх студентів. Бажаючих поїхати у господарство виявилося більше, ніж міг вмістити університетський автобус.

Завдяки завідувачу кафедри Володимиру Йосиповичу Божику, який напередодні домовився про поїздку, працівники господарства нас чекали і щиро поділилися умовами проведення виробничих процесів.Михайло Іванович (досвідчений працівник господарства) із задоволенням розповів студентам про весняну нерестову компанію та відтворення риби у природних та індустріальних умовах.

Студенти ознайомилися з процесами запліднення та стимуляції плідників, забором статевих продуктів, а також із етапами розвитку ікри, витримування її у апаратах різних конструкцій, підрощуванняпередличинок та вирощування мальків і цьоголіток коропових прісноводних риб.

Поїздка виявилася інформаційно наповненою, професійно надзвичайно цікавою і по дружньому теплою, єдине що трохи завадила похмура та дощова погода.

 

Допис підготувала О.Яремко

load page 0.079725 second, load CPU 0.06