Морозиво… Саме цей молочний продукт залишив у наших спогадах стільки приємних вражень про дитинство , про теплі літні дні, яких так мало цього року… І саме технологію морозива згідно навчального плану вивчали студенти-«молочники»  3-го курсу факультету харчових технологій  та біотехнології.
Вчені встановили, що цей  продукт має понад 100 корисних речовин , а компоненти, котрі входять до складу морозива, сприяють виробленню в організмі серотоніну — речовини, яка відповідає за хороший настрій і бореться зі стресами. У молочному морозиві багато триптофану — природного транквілізатора, що заспокоює нервову систему. Продукт рекомендують хворим на серцево-судинні захворювання.  А як десерт його споживають із задоволенням як дорослі, так і діти. Морозиво не лише смаколик - це технологічний продукт, виготовлення якого потребує відповідних знань та навиків, теоретичної та практичної підготовки спеціалістів .

В умовах кафедри технології молока і молочних продуктів студенти під керівництвом професора університету Гачака Ю.Р. вивчали технологію різних видів морозива , провели технологічні розрахунки при їх виготовленні, здійснили численні лабораторні дослідження дослідних зразків. Наступним кроком стала проведена студентами дегустація 12 видів морозива із детальним описом основних характеристик, виявлення окремих вад  з описом потенційних причин їх виникнення, про що студенти зазначали у звітах лабораторних робіт.

Завершальною ланкою технологічної підготовки студентів стало проведення практичних занять в умовах виробництва-ПАТ «Львівський холодокомбінат» ТМ «Лімо». Це підприємство з найбільшим в Україні досвідом у виготовленні морозива. Сьогодні Львівський холодокомбінат входить у п'ятірку найкращих українських виробників морозива. В асортименті підприємства 150 різновидів продукції. На сьогодні на  підприємстві працює 6 наших випускників.

Львівський холодокомбінат зустрів студентів численними новинками  асортименту, особливостями фасування та новими оригінальними технологічними розробками і звичайно, необмеженим доступом до готової продукції…Смачно !!!

Висловлюємо вдячність голові правління ПАТ «Львівський холодокомбінат» Манохіну Олегу Валерійовичу та Декану ФХТБ професору Пасці Марії Зиновіївні за організацію та можливість проведення таких занять і надіємось на подальшу співпрацю…