Допомагати людям із різних куточків планети і натомість отримувати досвід, можливість мандрувати та нові цікаві знайомства – все це сьогодні можливе через волонтерство. 

 

Волонтерство заради навчання в Україні не таке поширене, як в інших країнах. А це - передусім чудова можливість вивчити нову культуру, отримати нові знання, знайти нових друзів та стати частиною світового волонтерського руху.  

Психологічна служба навчально-методичного відділу нашого університету, працюючи із студентами над розвитком критичного мислення та над мотиваційними аспектами навчання, розуміючи, що формування цільної особистості, конкурентоспроможного фахівця не можливе без володіння іноземною мовою, цього року запропонувала студентам стати волонтерами в пришкільному англомовному таборі м. Львова. Студенти вдосконалювали свої лідерські навики та знаннях іноземних мов та ділились своїми знаннями про країну та культурні традиції.

Тож у шаленому ритмі, у перерві між екзаменами наші студенти працювали в таборі спільно із волонтером з Німеччини.

Студентки 4 курсу спеціальності «Ветеринарна медицина» Тетяна Суховолець та Ірина Петрів працювали над важливим проектом за темою «Healthy Body and Healthy Food». 

 Сьогодні, формування культури здорового тіла та вживання корисної їжі набуває великої популярності в Україні, а наші студенти володіючи поглибленими знаннями з біології, хімії, фізики допомагали  вчителям та учням  зрозуміти  хімічні та фізичні якості цих процесів,адже за короткий час потрібно акумулювати знання отримані у процесі навчання та зробити її доступними для школярів. 

Ми переконані, що така співпраця формує критичне та творче мислення, а також інші життєві вміння,  формує в студентів нові цілі та бажання відкривати все нові шляхи навчання. 

Психолог Ірина Пєкна

 

load page 0.079493 second, load CPU 0.07