Делегація ЛНУВМ та БТ імені С.З. Гжицького (у складі голови Профкому студентів та аспірантів Пилипів Мар’яни та студентів ФВМ Дікало Юрія, Комар Катерини та Гайдук Наталі) провела кілька незабутніх днів у столиці України - Києві, а саме у Національному університеті біоресурсів та природокористування, де відбувся 19 Зліт відмінників навчання, іменних стипендіатів та студентських лідерів аграрної освіти.
Програма Зльоту була дуже насиченою – різноманітні екскурсії, круглі столи, концерти, прогулянки містом, психологічні тренінги, агро-дебати та інше. Цікавою і незабутньою подією став візит прем’єр-міністра України Гройсмана Володимира Борисовича, який привітав студентських лідерів, дав настанови молодому поколінню, а також відповів на запитання щодо стипендій, агро-холдингів, розвитку ветеринарної медицини в Україні та ін.

Великою гордістю нашого університету став студент 1 курсу ФВМ Дікало Юрій, який у складі команди Львівської області посів 1 місце у агро-дебатах, чим захистив честь нашого університету та виграв цікаві, корисні та солодкі призи, головний з яких – безкоштовна поїздка у Німеччину на 5 днів на наукову конференцію.

Щиро дякуємо ректорату нашого університету за можливість побувати у Києві,  організаторам Зльоту, а також студентам НУБіП-у Кирилову Кирилу, Січак Нілі та Ясько Марині, які супроводжували нашу делегацію та стали нам справжніми друзями.

Наступного року 20 Зліт відбуватиметься в Уманському національному університеті садівництва.

Комар Катерина, керівник інформаційного відділу Профкому студентів та аспірантів