04 липня 2017 року на факультеті ветеринарної медицини відбулася  урочиста вчена рада з нагоди випуску бакалаврів, спеціалістів і магістрів ветеринарної медицини, юнаків та дівчат, які старанно та наполегливо здобували освіту у нашому виші. 

З привітальним словом до випускників звернувся перший проректор університету Турко Ігор Богданович, наголосивши на важливості здобуття диплому ветеринарного фахівця, важливості отриманої освіти в побудові власного життя та держави. 

 

Щороку факультет ветеринарної медицини готує фахівців, якими варто гордитися. Декан факультету ветеринарної медицини доцент Стронський Юрій Степанович висловив привітання із закінченням навчання та отриманням диплому, а також вручив подарунки найкращим студентам, які під час навчання займали перші місця на олімпіадах, в різних конкурсах, спортивних змаганнях.

Приєдналися до щирих вітань декан факультету ветеринарної гігієни, екології та права доцент Пеленьо Руслан Андрійович, декан біолого-технологічного факультету доцент Лобойко Юрій Васильович, декан факультету економіки та менеджменту доцент Гримак Олег Ярославович та декан факультету харчових технологій та біотехнології професор Паска Марія Зіновіївна. 

Привітали випускників завідувач кафедри хірургії професор Мисак Андрій Романович,  професор кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії Тибінка Андрій Михайлович. 

Від імені випускників факультету ветеринарної медицини зі словами подяки виступила студентка 4-го курсу Романія Гудзій, адже кожен викладач вклав  неабияку лепту у здобутті освіти.  

Наші партнери – компанія КОРМОТЕХ, в особі керівника служби зв’язків з громадськістю Катерина Ковалюк і підприємство «Ветсервіс» – заступник директора Михайло Петрович Чернишук – також долучилися до вітань і вручили подарунки.

Зворушливими були привітання батьків молодих фахівців, які були помічниками і порадниками для своїх дітей під час навчання, зокрема вітальне слово о. Михайла Бранця – батька трьох студентів нашого університету.

Творчого натхнення, наполегливості до удосконалення успіхів на ниві дорослого життя,  дорогі наші випускники!

load page 5.177021 second, load CPU 0.09