18 – 20 червня 2015 року у Львові відбувся Форум молодих підприємців в приміщенні Львівського національного університету зооветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З Гжицького. Мета форуму – активізувати молодіжне середовище до активного включення в економічні процеси Львівської області. Учасниками Форуму були молоді підприємці, студенти, підприємці, науковці, гості із Польщі та України.


В рамках Форуму відбулося 5 секційних засідань під час яких обговорювалися важливі питання транскордонного співробітництва та міжнародної співпраці, питання енергозбереження, кооперації та  розвиток агропромислового комплексу.


Відкривав роботу Форуму начальник Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА Лозинський Василь Миронович, який зокрема зазначив, що молодіжні ініціативи є важливі для розвитку економічного потенціалу Львівської області.


Декан факультету економіки та менеджменту Львівського національного університету зооветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З Гжицького Музика Павло Михайлович коротко доповів про стан агропромислового комплексу, зазначивши, що якраз в ці дні в університеті відбувається зліт лідерів студентського самоврядування агропромислового комплексу. Ці молоді люди в перспективі після закінчення навчання стануть підприємцями, фермерами, керівниками агрокомплексів.


Голова комісії з економічних питань Громадської ради при ЛОДА Бурик Зоряна Михайлівна висловила зацікавленість членів комісії – представників бізнес асоціацій у залучені до спільних наукових розробок з подальшим впровадженням в життя


Під час роботи секційного засідання «Міжнародний досвід: освіта, наука, підприємництво »  було представлена надана інформація щодо деяких міжнародних проектів, які реалізуються в Україні та на Львівщині зокрема.

Викладач Львівського національного університету зооветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З Гжицького  Тарасевич Андрій спільно із своєю студенткою поділився напрацювання в області зооветеринарної медицини. Розказав про співпрацю із іншими країнами, поділився здобутками в галузі конярства та можливостями розвитку перспективних напрямків підприємницької діяльності в цій галузі. 

Цікава доповідь була  к. п. н  ст. наукового співробітника Регіонального Інституту Академії Педагогічних Наук щодо розвитку наукових парків, залучення музеїв до інтерактивних уроків для школярів та можливостей використання міжнародного досвіду в популяризації наукових розробок, музейних експонатів тощо. 

Студенти Самбірського технікуму економіки та інформатики спільно із викладачем Марією Ладичук  розказали про свої напрацювання. Вперше два роки тому вони приймали участь в конкурсі бізнес планів, який проводив Львівський обласний молодіжний центр праці,


В роботі  секції прийняла участь п. Анна Вальчина – директор Capital Legis з Польщі, яка зацікавлена у налагодженні контактів та співпраці польських та українських підприємців. 

Під час засідання другої секції «Перспективи, можливості та проблеми розвитку підприємництва в Україні» було обговорено найбільш вагомі для молодих підприємців питання щодо розвитку підприємництва.

В рамках Форуму було представлено 27 бізнес ідей, які попередньо були подані на конкурсРобочий день форуму закінчувався  в невимушеній атмосфері мистецької майстерні на пл. Св. Теодора, де були представлені пошукові роботи щодо історичного ареалу площі, в робочому порядку напрацьовано можливості творення туристичного продукту

19 червня форум продовжив роботу, активну дискусію серед учасників секційного засідання «Житло, енергозабезпечення,  ландшафт дизайн»

Були презентовані проекти сонячних електростанцій та теплових станцій працюючих на соломі студентами Самбірського технікуму економіки та інформатики та львівськими підприємцями

В обговореннях секційного засідання    «Сільське господарство, агро туризм та відпочинок» обговорювалися проблемні питання щодо існуючого стану села та перспективних напрямків розвитку

На останньому  засіданні «Виклики сучасності: інваспорт, АТО, переміщені особи» були різнопланові доповіді та інформаційні повідомлення, але  всі доповідачі зверталися до молоді долучитися до вирішення тих чи інших питань

Наступного дня провели презентації програм для початківців та. учасники напрацювали проект пропозицій. Запропоновано до розгляду бізнес програми для студентів за принципом «від наукової  ідеї до реалізації у виробництві». Розроблені пропозиції спеціальних заходів обласних програм, орієнтованих на молодь.

load page 0.080421 second, load CPU 0.16