25 травня унашому університеті відбувся святковий концерт, присвячений Дню Матері «Тобі, Берегине наша!» .
Матерів , теперішніх і майбутніх, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького привітали  діти львівських музичних шкіл, танцювальних колективів та вокальних ансамблів міста. Зокрема, камерний ансамбль «Кантабіле», народний ансамбль сучасного естрадного танцю «Ритми часу», ансамбль «Фора файв», вокально-хореографічний ансабль «Сунички»,  естрадно-спортивний ансамбль «Модерн», народний ансамбль танцю «Карпати, а також соліти і музиканти: Олена Сенишин,Марко Мазепа, Олеся Сенишин, Кароліна Мировська, Роман Наконечний, Марія Мисько.

Вони створили чудову атмосферу, подарували  гарний настрій і незабутні враження про кожного з виконавців. Дякуємо за свято!

Організаторами концерту виступили ЛНУВМ та БТ імені С.З.Ґжицького, факультет харчових технологій та екології  університету та Львівська обласна організація «Товариство українок ім.Ольги Басараб».

load page 5.409266 second, load CPU 0