23 червня у ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького побувала делегація представників тваринницьких асоціацій  Верхньої Австрії.
До Львова прибули голова національної австрійської асоціації козівництва Йозеф Штокль, президент тірольської асоціації вівчарів Міхаель Бахєр, голова департаменту  вищого федерального інституту сільського господарства та досліджень  «Raumberg Gumpenstein», доктор Фердінанд Рінгдорфер та менеджер  тірольської асоціації вівчарів Йоган Яуфентгалєр. Гостей супроводжувала директор департаменту агропромислового розвитку  Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз.

Проректор з питань науки ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького Олег Федець ознайомив австрійських гостей із лабораторіями університету, вони оглянули Музей підків, навчальні корпуси, провели розмову про можливі шляхи співпраці між австрійськими вівчарями-практиками та українськими науковцями.

Відбувся обмін досвідом у галузі тваринництва,  обговорювалась можливість впровадження спільних освітніх проектів щодо навчання аграріїв та проведення практик та стажування українських студентів-ветеринарів на фермах Верхньої Австрії.

Делегація з Австрії також зустрічалася з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою. З метою перейняття австрійського досвіду в галузі тваринництва, створення та функціонування сімейних ферм з налагодженою власною переробкою для виготовлення якісної  екологічної продукції, учасники зустрічі обговорили створення спільного освітнього проекту щодо навчання учнів від 14 років, студентів та аграріїв, обміну викладачами  навчальних закладів.

Андрій Болкун