На ХІ загальнопольському з’їзді ветеринарних лікарів, що проходив минулими вихідними у Познані, професора Антона Андрійовича Гамоту нагородили Почесною медаллю Палати лікарів ветеринарної медицини Польщі.

Цієї нагороди він удостоєний за багаторічну співпрацю львівських та польських науковців і ветеринарних лікарів та особистий внесок у налагодження тісної співпраці між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького та вищими навчальними закладами Республіки Польща.

Делегація ЛНУВМ та БТ імені С.З.Гжицького на чолі з ректором університету, професором Володимирем Стибелем 23-24 червня брала участь у роботі ХІ загальнопольського з’їзду ветеринарних лікарів. 

Вітаючи польських колег із проведенням з’їзду, ректор ЛНУВМ та БТ, професор Володимир Стибель передав вітання від колективу університету, який був Аlma Mater практично для усіх лікарів-ветеринарів у післявоєнній Польщі.

«І сьогодні наш університет активно співпрацює практично з усіма польськими ВНЗ де є напрямок ветеринарної медицини. Це і Вроцлав, і Краків, і Ольштин, і Люблін, і Варшава, і Жешів. Більше того, ця наукова та дидактична співпраця переросла у справжню дружбу та взаємодопомогу! Зрозуміло, що ми багато проектів реалізовуємо також із Палатами польських лікарів-ветеринарів. Особливо у Підкарпатському, Поморському та Вармінсько-Мазурському воєводствах Польщі. 

Практично щомісяця наші колеги з Польщі бувають у Львові: читають лекції, проводять практичні семінари, діляться своїм досвідом як зі студентами та викладачами, так із українськими ветеринарами-практиками. І нехай така плідна співпраця продовжується і в майбутньому», – зазначив ректор, професор Володимир Стибель у своєму виступі. 

 

Андрій Болкун

load page 0.079292 second, load CPU 0.21