1. «МАРКЕТИНГ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, туризм, бакалавр, другий курс.

2. «МАРКЕТИНГ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, менеджмент, бакалавр, перший курс з скороченим терміном навчання.

3. «МАРКЕТИНГ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, третій курс.

4. «МАРКЕТИНГ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, перший курс з скороченим терміном навчання.

5. «ЦІНИ І ЦІНОУТВОРЕННЯ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, менеджмент, бакалавр, перший курс з скороченим терміном навчання.

6. «ЦІНИ І ЦІНОУТВОРЕННЯ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, туризм, магістр, перший курс.

7. «БІРЖІ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, 2-й курс зі скороченим терміном навчання.

8. «БІРЖІ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу,маркетинг, бакалавр, 3-й курс.

9. «МІЖНАРОДНИЙ МАРКЕТИНГ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу,маркетинг, бакалавр, 2-й курс зі скороченим терміном навчання.

10. «МІЖНАРОДНИЙ МАРКЕТИНГ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу,маркетинг, бакалавр, 4-й курс.

11. «ІНТЕРНЕТ-ТОРГІВЛЯ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, магістр, 1-й курс.

12. «ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, 1-й курс.

13. «ЕКОНОМІКА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, 1-й курс.

14. «ЛОГІСТИКА», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, менеджмент, бакалавр, 3-й курс.

15. «МАРКЕТИНГ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, 4-й курс.

16.«МАРКЕТИНГ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, 2-й курс з скороченим терміном навчання.

17. «ЕКОНОМІЧНИЙ АНАЛІЗ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, 2 –курс.

18. «НАЦІОНАЛЬНА ЕКОНОМІКА», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, 1-й курс.

19. «ПОВЕДІНКА СПОЖИВАЧА», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, 2 - курс з скороченим терміном навчання.

20. «ТЕОРІЯ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинговий менеджмент, молодший бакалавр, 1-й курс.

21. «ТЕОРІЯ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, менеджмент, бакалавр, 1-й курс.

22. «ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВАХ М'ЯСО-МОЛОЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, 2- й курс.

23. «КОМЕРЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПОСЕРЕДНИЦЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, 3 - й курс.

24. «БРЕНД-МЕНЕДЖМЕНТ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, магістр, 1-й курс.

25. «РЕКЛАМНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, магістр, 1- й курс.

26. «МАРКЕТИНГОВА ПОЛІТИКА КОМУНІКАЦІЙ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, 2-й курс зі скороченим терміном навчання

27. «МАРКЕТИНГОВА ПОЛІТИКА КОМУНІКАЦІЙ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг,бакалавр, 4-й курс.

28. «СТРАТЕГІЧНИЙ МАРКЕТИНГ», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, магістр, 1 - й курс.

29. «МАРКЕТИНГ ПОСЛУГ», Факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, 4-й курс.

30. «РЕГІОНАЛЬНА ЕКОНОМІКА», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинговий менеджмент, молодший бакалавр, 1-й курс.

31. «РЕГІОНАЛЬНА ЕКОНОМІКА», факультет економіки та менеджменту, кафедра маркетингу, маркетинг, бакалавр, 3-й курс