Доповіді на конференціях, семінарах

• Грицина М.Р., Кулинич Н.В., Кошеля М.В. Віталітетна структура ценопопуляцій Verbascum thapsiforme // Матер. студ. наук. конф. ФХТЕ. – Львів, 2012. – С. 123-125.
  • Кіценюк Ю., Михайлів М., Дідович А.П. Анатомічні адаптації кісткових риб до типу живлення // Матеріали студ. наук. конф. факультету харчових технологій та екології (з міжнародною участю) «Інноваційні аспекти в питаннях технології, безпеки харчової продукції та екології», 23-24 травня 2013 р. – Л. : ЛНУВМ та БТ ім. С.З. Гжицького, 2013. – С. 103-105.
  • Грицина М.Р., Огірко М.О., Баран Я.М. Пам’ятні дерева університетського парку // Матер. студ. наук. конф. ф-ту ФХТЕ. – Львів, 2014. – С 223-225.
  • Грицина М.Р., Пахолок А.І., Томіцька І.І. Інвазійні види синантропної флори Яворівського національного природного парку / // Матер. студ. наук. конф. ФХТЕ. – Львів, 2014. – С. 155-157.
  • Грицина М.Р., Краснопольська О. В.Антропогенні зміни рослинності водойм Розточчя // Матер. всеукр. студ. наук. конф. БТФ - Львів, 2015. - С.105-107.
  • Грицина М.Р., Вишинська М.І. Синантропна флора регіонального ландшафтного парку «Надсянський» // Матер. студ. наук. конф. ФХТЕ. – Львів, 2015. – С 155 - 157.
  • Грицина М.Р., Обізюк А.І. Онтогенез особин Veronica persica філогенетичної клади Veroniсаceae порядку Lamiales // Матер. студ. наук. конф. ФХТЕ. – Львів, 2015. – С. 186-187.
  • Вишинська М.І., Грицина М.Р. Рекреаційна діяльність Яворівського НПП // Матеріали студентської наукової конференції ф-ту харчових технологій та екології, - Львів. – 2016. – С. 147-148.
  • Ковальська А.М., Грицина М.Р. Еколого-пізнавальний маршрут «Лелехівка» // Матеріали студентської наукової конференції факультету харчових технологій та екології. – Львів, 2016. – С.163-164.
  • Хрипко М.Б., Петрук А.П. Осетрові риби, які зустрічаються в природних водах України // Матеріали Всеукр. студ. наук. конф., присвяченої 65-річчю біолого-технологічного факультету і 230-річчю від дня заснування університету. – Львів : ЛНУВМ та БТ ім. С.З. Гжицького, 2014. – С. 124-126.
  • Тибінка А.Р., Петрук А.П. Адаптивне значення форми риб // Матеріали Всеукраїнської студентської наукової конференції, присвяченої 65-річчю біолого-технологічного факультету і 230-річчю від дня заснування університету. – Л. : ЛНУВМ та БТ ім. С.З. Гжицького, 2014. – С. 107-108.
  • Приймачук Я.О., Петрук А.П. Сезонні особливості харчової поведінки зубрів // Наукові праці студентів (за матеріалами Всеукраїнської студентської наукової конференції, організованої і проведеної біолого-технологічним факультетом 6 травня 2015р. – Л : ЛНУВМ та БТ ім.С.З. Гжицького, 2015. – С.115-116.
  • Калитовська М.Б. Сорбція іонів цинку із водних розчинів Н-клиноптилолітом / М.Б. Калитовська, В.А. Яніцька // Збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та стан розвитку медичної науки та практики в Україні». – м. Дніпро, 10-11 червня 2016. – С. 92-95.
  • Калитовська М.Б. Вплив рН на сорбцію іонів цинку Н-клиноптилолітом із водних розчинів / М.Б. Калитовська, В.А. Яніцька // Фармація ХХІ століття: тенденції та перспективи: матеріали VІІІ з’їзду фармацевтів України: у 2 т. Т. 1., м. Харків, 13-16 вересня 2016 р. – С. 188.
  • Калитовська М.Б. Умови спектрофотометричного визначення іонів цинку у водних розчинах за реакцією із сульфарсазеном / М.Б. Калитовська, В.А. Яніцька // Збірник тез наукових робіт учасників міжнародної науково-практичної конференції «Особливості модернізації предмету досліджень представників медичних наук». – м. Київ, 3-4 червня 2016. – С. 104-105.
  • Іванейко А.Є., Грицина М.Р. Лікарські рослини хребта Адамелло (Східні Альпи). Доповідь на міжнародній конференції «Дні студентської науки у ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького», 11-12 травня 2017 р. Матеріали студентської наукової конференції «Дні студентської науки». - Львів. – 2017. – С. 53-55.
  • Кравець О.В., Грицина М.Р. Стан екологічної безпеки водойм рибогосподарського призначення Львівської області // Збірник наукових праць ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, курсантів та студентів. До 70-річчя заснування університету «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності». Частина 2. – Львів – 2017. – С. 294-296.
  • Гриник С.І., Петрук А.П. Особливості поширення ссавців на території Карпат // Матеріали студентської наукової конференції «Дні студентської науки». - Львів. – 2017. – С. 73-74.
  • Качмар А.В., Трохановська О.А., Грицина М.Р. Фітохімічна характеристика та використання материнки звичайної (Origanum vulgare) // Матер. всеукр. студ. наук. конф. ФВГЕП – Львів, 2018. – С. 148-150.
  • Качмар А.В., Ковальчук Н.А. Стан природних ресурсів Яворівського національного парку // Матер. всеукр. студ. наук. конф. ФВГЕП – Львів, 2018 – С. 151-152.
  • Пригода Н.Д., Грицина М.Р.// Характеристика та застосування видів роду чебрець (Thymus L.) // Матер. всеукр. студ. наук. конф. ФВГЕП – Львів, 2018 – с. 189-191
  • Турчак М.І., Лаба О.І. Характеристика перспективних до використання у медицині видів роду шавлія // Матер. всеукр. студ. наук. конф. ФВГЕП – Львів, 2018 – С.197-200
  • Ходорівська І.І, Грицина М.Р Загальна характеристика лікарських засобів, які вміщують шавлію // Матер. всеукр. студ. наук. конф. ФВГЕП – Львів, 2018 – С. 204-207
  • Ходорівська І.І., Грицина М.Р.Фітохімічна характеристика видів роду Salviа // Матер. всеукр. студ. наук. конф. ФВГЕП – Львів, 2018 – С. 202-204