gerbkafedri

Кафедра екології та біології

Керівництво

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук, професор Параняк Роман Петрович. Заступник завідувача кафедри, кандидат біологічних наук, доцент Грицина Мирослава Романівна

м. Львів. вул. Пекарська, 50 (Адміністративний корпус), VI поверх

тел. (0322) 239-26-03

Електронна поштова скринька Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Викладацька

м. Львів. вул. Пекарська 50 (Адміністративний корпус), VI поверх, тел. 152 або 252. 

 

Шум є третім за ступенем шкідливого впливу на здоров’я людини чинником навколишнього середовища. Найгостріше проблема шумового забруднення постає у великих містах, де левову частку шуму генерує автотранспорт.

Детальніше...

Українська пісня – це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за ним від дитинства до старості.
Детальніше...

26 жовтня 2017 року на базі філіалу кафедри Інституту біології тварин НААН було проведено заняття з дисципліни «Основи біобезпеки та біоетики»зі студентами 1-го курсу спеціальності 101 «Екологія» асистентом кафедри екології та біології Віщур В. Я.
Детальніше...

З 19 по 23 червня 2017 року на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права  проходила підсумкова атестація для студентів напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» та спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища», яка складалась із комплексного екзамену із фахових дисциплін та захисту дипломної роботи.
Детальніше...

26.09.2017 р. на базі Яворівського НПП (філіал кафедри екології та біології) викладачами Буцяк А.А., Градович Н.І. було проведено із студентами 3-го курсу ФВГЕП напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» практичне заняття із дисципліни «Екологія біологічних систем».

Детальніше...

24-26 квітня 2017 року на базі Одеського державного екологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади  за напрямом підготовки «Екологія, охорона навколишнього природнього середовища та збалансоване природокористування». З 42 профільних ВНЗ взяли участь 110 студентів з усієї України.
Детальніше...

load page 1.078843 second, load CPU 0.14