gerbkafedri

Кафедра екології та біології

Керівництво

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук, професор Параняк Роман Петрович. Заступник завідувача кафедри, кандидат біологічних наук, доцент Грицина Мирослава Романівна

м. Львів. вул. Пекарська, 50 (Адміністративний корпус), VI поверх

тел. (0322) 239-26-03

Електронна поштова скринька Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Викладацька

м. Львів. вул. Пекарська 50 (Адміністративний корпус), VI поверх, тел. 152 або 252. 

 

З 19 по 23 червня 2017 року на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права  проходила підсумкова атестація для студентів напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» та спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища», яка складалась із комплексного екзамену із фахових дисциплін та захисту дипломної роботи.
Детальніше...

4 квітня 2017 року в університеті було проведено «День кафедри екології та біології». З привітання до гостей та учасників заходу звернувся декан факультету ветеринарної гігієни, екології та права, доцент Пеленьо Руслан Андрійович і завідувач кафедри екології та біології, професор Параняк Роман Петрович.

Детальніше...

24-26 квітня 2017 року на базі Одеського державного екологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади  за напрямом підготовки «Екологія, охорона навколишнього природнього середовища та збалансоване природокористування». З 42 профільних ВНЗ взяли участь 110 студентів з усієї України.
Детальніше...

23-24 березня 2017 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності проведено заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Техногенна безпека».

Детальніше...

5-7 квітня 2017 р. у м. Києві в межах проекту «Project P633 «Education and Awareness-raising in Ukraine» за підтримки Національної академії наук України, Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, Міністерства оборони Сполученого Королівства, Асоціації біобезпеки України та Науково-технологічного центру України відбувся 3-й Міжнародний симпозіум «Підвищення обізнаності та освіти з біобезпеки та біозахисту в Україні».

Детальніше...

Студентам 3 курсу факультету ветеринарної гігієни, екології та права (спеціальність «Екологія») в. о. доцентом кафедри екології та біології  О.В. Мацуською та асистентом Л.М. Максішко було проведено заняття з дисципліни «Методи вимірювання параметрів навколишнього середовища» (тема «Фізичні методи вимірювання параметрів довкілля») на базі Львівського Народного музею метрології та вимірювальної техніки (09.03.2017 р.).
Детальніше...

load page 0.054222 second, load CPU 0.42