Перелік баз практики біолого-технологічного факультету

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Пустомитівський район

Тзов “Барком”

ТзОВ «Агролайф транссервіс»

ДПДГ «Оброшино»

ФГ «Захід -птиця»

Кам’янко-Бузький район

ФГ «Марічка»

ТОВ «Агроном Центр»

ФГ «Еліт Мілк» 

Миколаївський район

ФГ «Поляна»

ФГ «Агро світ Гірське»

МПП «Добробут»

Жовківський район

СФГ ”Клен”

ФГ ”Лелик”

Радехівський район

ДПДГ ”Радехівське”

ПП АФ «Хлібодар» 

СТзОВ «Прогрес»

Городоцький район

ННВЦ ”Комарнівський”

Львівська дослідна станція ІРГ НААНУ ,,Любінь Великий”, с. Любінь Великий

Сокальський район

ПАФ ”Білий Стік”

Стрийський район

ФГ «Зоря»

ФГ «Помірки»

ПП «Ковальський»

Буський район

ФГ «Перевесло»

ФГ «Нива золота»

Бродівський район

СГВК ім.В.Стефаника

ПП «Агрофірма Лугове»

СТзОВ «Стир»

Самбірський район

ФГ «Білак»

Старосамбірський район

СОК «Сільські послуги БМ»

Яворівський район

ФГ ”Колос»

ТзОВ «Кормотех»

ПОП «Вікторія»

ПАТ ,,Львівський обласний виробничий рибний комбінат”, рибне господарство ,,Янів”

Золочівський район

ПП «Глиняни Агро»

НДГ Золочівського коледжу

КСП Глинянська птахофабрика

Жидачівський р-н

ФГ «Батько і син»

ФГ «Цапа Р.М.»

Перемишлянський район

ФГ «Дусанів»

ФГ «Б .М.В.»

Рибне господарство ,,Дусанів”

Дрогобицький район

ТзОВ «Ватра»

ТзОВ «Літинське»

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ.

Рогатинський р-н

ПП «Струмок»

СФГ Стефанишин В.

ТзОВ «Росан -Агро»

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

Володимир-Волинський район

«ПАТ Володимир

ТзОВ «Вербена»

ФГ «Еліт –Ш»

СГП«Овадівський»

Луцький район

ПАТ ,,Луцький обласний виробничий рибний комбінат ”, рибне господарство ,,Несвіч”

СПП «Рать»

ФГ «Еколенд»

СВК «Урожай»

Тзов «Городище»

Горохівський район

ПОСП ім. Шевченка

Тзов «Горохів-насіння»

ПОСП ”Русь”

ПОСП «Україна»

ПСГП ”Озірці”

ПП «Макском»

ФСГ «Зоря»

Агрофірма «Колос»

ПП «Макс-Ком»

ТзОВ «Агропродукт

ФГ Волиньагроком

Іваничівський р-н

ТзОВ «Старий Пороцьк»

ФГ «Урожай Плюс»

КСГ ,,Павлівська риба”, с. Павлівка

Турійський район

Фермерське господарство «Перлини Турії»

ТзОВ «Заповіт новий »

Ковельський район

СГТзОВ ”Л.Українки”

СТоВ «Зоря»

Ратнівський район

СВК «Полісся»

СВК «Припять»  

Рожищенський район

СГВК ім. Ватутіна

ФГ «Шляхом традицій»

ПП Рожище

ФГ «Чебені Плюс»

ПП «Юрчук Віктор Павлович»

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

Березнівський район

Дирекція ТзОВ «Біол»

Млинівський район

ПП «Агроекспрессервіс» Млинівський державний технолого-економічний        

Острозький район

СГПП «Розвазьке»

Дубнівський район

ФГ «Посільовських»

ФГ «Думалко»

ПСП «Україна»

ДП «Мирогощанський Державний іподром»

Радивилівський р-н

ТзОВ «Агро-ТехСервіс»

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

Теребовлянський р-н

ТзОВ «Агрокомпанія Дружба»

Борщівський р-н

ФСГ «Айва»

Гусятинський район

ПАП «Аркадія»

Збаразький район

Форелеве господарство ,,Лози”

Ланівецький район

Рибне господарство ,,Борсуки”

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Теофіпільський район

ТзОВ «Вікторія»

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ.

Ємільчанський р-н

ПОСГП «Зірка»

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Яготинського району

ФГ «Родолад»

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТзОВ Мулард ТОП 

load page 0.073245 second, load CPU 0.1