Делегація ЛНУВМ та БТ імені С.З. Гжицького (у складі голови Профкому студентів та аспірантів Пилипів Мар’яни та студентів ФВМ Дікало Юрія, Комар Катерини та Гайдук Наталі) провела кілька незабутніх днів у столиці України - Києві, а саме у Національному університеті біоресурсів та природокористування, де відбувся 19 Зліт відмінників навчання, іменних стипендіатів та студентських лідерів аграрної освіти.
Детальніше...

17 травня в клубі Пікассо відбувся конкурс «Міс університету 2017», організований Профкомом студентів та аспірантів та Колегією студентів. 11 дівчат з різних курсів і факультетів  змагалися за звання другої та першої віце міс та міс університету.

Детальніше...

Цього року Об’єднанням Профспілок Львівщини проводився конкурс серед лідерів профспілок на звання «Найкращого молодого лідера».
Детальніше...

У  четвер 27 квітня активісти Профкому студентів і аспірантів та Колегії студентів відвідали школу-інтернат  у смт.Великий Любінь. Студенти приїхали до діток з смачними подарунками та веселою ігровою програмою з костюмованими аніматорами. Ігри ділилися для дітей різних вікових категорій, аби кожна дитина не залишилася без уваги.
Детальніше...

Холодна зима, слизькі дороги, сесія і посилене навчання не стають перешкодами для найактивніших студентів, аби робити добрі справи. І в переддень свята Миколая профкомівці відправилися у спеціальну школу-інтернат у с. Лівчиці з благодійною акцією «Свято Миколая дітям-сиротам».
Детальніше...

load page 0.061875 second, load CPU 0.47