У  четвер 27 квітня активісти Профкому студентів і аспірантів та Колегії студентів відвідали школу-інтернат  у смт.Великий Любінь. Студенти приїхали до діток з смачними подарунками та веселою ігровою програмою з костюмованими аніматорами. Ігри ділилися для дітей різних вікових категорій, аби кожна дитина не залишилася без уваги.
Детальніше...

Холодна зима, слизькі дороги, сесія і посилене навчання не стають перешкодами для найактивніших студентів, аби робити добрі справи. І в переддень свята Миколая профкомівці відправилися у спеціальну школу-інтернат у с. Лівчиці з благодійною акцією «Свято Миколая дітям-сиротам».
Детальніше...

У кожного з нас є речі, які просто лежать на дальніх полицях і "збирають пил", але є маленькі люди, яким вони потрібні. 
Профком студентів та аспірантів закликає всіх брати участь в благодійній акції "Свято Миколая дітям-сиротам" і приносити для діток одяг, іграшки, книжки та інші речі (бажано у хорошому стані) до 16 грудня, та приєднуватись до поїздок в сиротинці та школи-інтернати 17-18 грудня. 
Не будьте байдужими! Подаруйте свято, любов і тепло тим, хто цього дійсно потребує!

Цього року Об’єднанням Профспілок Львівщини проводився конкурс серед лідерів профспілок на звання «Найкращого молодого лідера».
Детальніше...

З нагоди свята всієї молоді – Дня студента, Профком студентів та аспірантів вирішив порадувати студентів приємними дрібничками – цукерочками  з вітальними листівочками з побажанням. Солодкі подаруночки дивували студентів і піднімали їм настрій.

Детальніше...
load page 0.091810 second, load CPU 0.16