Холодна зима, слизькі дороги, сесія і посилене навчання не стають перешкодами для найактивніших студентів, аби робити добрі справи. І в переддень свята Миколая профкомівці відправилися у спеціальну школу-інтернат у с. Лівчиці з благодійною акцією «Свято Миколая дітям-сиротам».
Студенти приїхали до діток не з пустими руками – привезли багато солодощів, фруктів, іграшок, одягу, засобів гігієни, книжок та настільних ігор. Також підготували програму – грались у веселі ігри, співали пісні про Миколая і Різдво, дивились повчальні мультики та просто багато спілкувались.

Підтримав акцію також заступник директора Львівського дорожнього навчально-курсового комбінату – Зиновій Володимирович Іваночко, який закупив для дітей цукерки, зубні щітки і пасти, мило і м’які іграшки.

Також до акції приєднались працівники усіх кафедр університету – вони збирали подарунки, які діти просили у листах до Святого Миколая.

Ми щиро вдячні усім, хто допоміг організувати свято для діток, які цього справді потребують.

Комар Катерина, керівник інформаційного відділу Профкому студентів та аспірантів