У  четвер 27 квітня активісти Профкому студентів і аспірантів та Колегії студентів відвідали школу-інтернат  у смт.Великий Любінь. Студенти приїхали до діток з смачними подарунками та веселою ігровою програмою з костюмованими аніматорами. Ігри ділилися для дітей різних вікових категорій, аби кожна дитина не залишилася без уваги.
Крім цього, були і масштабні подарунки – холодильник і пральні машинки, які дуже необхідні у подібних установах. Цим ми завдячуємо небайдужим людям,а саме: Плашовецькому Олександру Андрійовичу, директору регіонального сервісного центру МВС у Львівській області; Іваночко Зеновію Володимировичу, заступнику директора Львівського дорожнього навчально-курсового комбінату (або "Автоград"); Василю Когуту, актору театру юного глядача, директору агенції дитячих свят "Бум-Ба-Рашик" за фінансову та матеріальну підтримку.

Також  дякуємо голові Профкому студентів Пилипів Мар’яні та голові Колегії студентів Прайсу Володимиру за проявлену ініціативу і організацію заходу.

Закликаємо всіх небайдужих людей приєднуватись до нашої команди і робити добрі справи разом!

Комар Катерина, керівник інформаційного відділу Профкому студентів та аспірантів