1 курс – спеціальність «Право»

 

№ з/п

Прізвище, ім’я студента

Рейтинг

1

Хільчук Марія Едуардівна

83,31

2

 Майхер Вікторія Богданівна

82,8

3

Ярош Максим Юрійович

82,45

4

Грица Юліан Олегович

82,32

5

Назар Христина Богданівна

81,39

6

Свистун Вікторія Володимирівна

81,00

7

Харків Соломія Степанівна

81,00

8

Карлюк Зоряна Степанівна

77,69

9

Кук Андрій Андрійович

73,93

10

Маслюк Володимир Ярославович

73,32

11

Кіндєєва Марта Олександрівна

73,00

12

Царук Ірина Йосифівна

71,49

13

 Гель Юрій Олегович

62,13

14

Завадський Тарас Анатолійович

60,88

15

Грицик Орест Богданович

59,24

16

Павликовський Дмитро Юрійович

57,57

17

Собонькевич Дмитро Михайлович

56,48

18

Костюк Віталій Вікторович

55,06

 

 

1 курс СП – спеціальність «Право»

 

№ з/п

Прізвище, ім’я студента

Рейтинг

1

Палас Іванна Богданівна

84,67

2

Педоренко Христина Віталіївна

79,34

3

Алєксєєв Микола Валентинович

65,90

 

1 курс – спеціальність «Екологія»

№ з/п

Прізвище, ім’я студента

Рейтинг

1

Войцехівська Анастасія Миколаївна

76,71

2

Карпенко Анна Василівна

76,29

3

 Іжевський Іван Тарасович

75,18

4

Тарахома Ростислав Зіновійович

74,77

5

Велика Наталія Володимирівна

74,42

6

Комунар Євгенія Олександрівна

71,52

7

Кононенко Надія-Меланія Григорівна

69,99

8

Жигаль Назар Богданович

68,82

9

Янчишин Уляна-Василина Володимирівна

68,05

10

 Гусечко Михайло Андрійович

67,78

11

Басюк Володимир Васильович

67,71

12

Кроль Анастасія Юріївна

66,32

13

Кобрин Мар’яна Миколаївна

66,32

14

Голуб Михайло Олегович

65,22

15

Прокоп’як Назар Олегович

65,00

16

Пушка Дмитро Михайлович

61,75

17

Марцинюк Христина Русланівна

58,71

18

Толкач Марія Геннадіївна

55,94

19

Гнатович Владислав Олександрович

55,45

 

2 курс – спеціальність «Екологія»

 

№ з/п

Прізвище, ім’я студента

Рейтинг

1

Кулай Софія Андріївна

84,05

2

Левчук Христина Ігорівна

81

3

Коцан Богдан Володимирович

79,55

4

Яйко Олег Юрійович

78,46

5

Стоцко Іван Ігорович

75,91

6

 Борисевич Марія Іванівна

75,52

7

Станішевська Марія Володимирівна

74,62

8

Сподарик Ярина Олегівна

72,16

9

Крилова Вікторія Вікторівна

72,08

10

Коць Віктор Володимирович

71,69

11

Іванейко Андріана Євгенівна

70,51

12

Букса Олена Миколаївна

69,18

13

Банах Олег Іванович

68,83

14

Галамай Діана Ярославівна

68,83

15

 Мостовий Антон Ярославович

67,77

16

 Прус Микита Павлович

67,69

17

Непиталюк Світлана Андріївна

64,68

18

Козак Богдан Зіновійович

60,22

19

Олексин Роман Миколайович

60,14

20

Мєлєшко Вікторія В'ячеславівна

59,28

21

Ковальчук Назарій Петрович

58,23

22

Країло Руслан Віталійович

57,09

 

3 курс – спеціальність «Екологія»

 

№ з/п

Прізвище, ім’я студента

Рейтинг

1

Корман Олеся Володимирівна

82,18

2

Пилипів Христина Володимирівна

81,6

3

Кузьмик Ольга Вікторівна

80,64

4

Симак Марія Михайлівна

79,66

5

Ціжовська Марія Володимирівна

79,56

6

Кіщак Дарія Михайлівна

72,77

7

Тимофієнко Юлія Михайлівна

71,43

8

Газель Марія Любомирівна

70,04

9

Якимович Олександр Михайлович

69,69

10

Лембак Анатолій Іванович

68,66

11

Шуп`яний Олег Ігорович

68,63

12

Свищ Юлія Любомирівна

68,55

13

Качмар Марія Василівна

68,17

14

Дяченко Богдан Павлович

67,99

15

Занько Анна Григорівна

66,34

16

Лях Любомир Степанович  

62,59

17

Мудра Христина Юріївна

61,02

18

Бурдюх Роман Васильович

60,84

19

Пец Олександ Олександрович   

60,43

20

Шмігель Павло Степанович

59,71

21

Андрусейко Олексій Андрійович

59,25

22

Шкамердяк Олексій Сергійович

56,83

23

Шинкар Євгеній Олександрович

54,31

 

 

4 курс – спеціальність «Екологія»

 

№ з/п

Прізвище, ім’я студента

Рейтинг

1

Іваш Марта Мирославівна

83,46

2

Грендиш Роксолана Русланівна

83,34

3

Карп'як Марта Ігорівна

81,88

4

Лобас Христина Іванівна

79,98

5

Базилевич Наталія Андріївна

79,39

6

Гасюк Соломія Романівна

78,77

7

Земба Вікторія Русланівна

77,78

8

Чабан Ярослав Миколайович

77,59

9

Була Зоряна Ярославівна

77,09

10

Леньо Ольга Миколаївна

76,5

11

Кравець Ольга Василівна

76,45

12

Винницька Ірина Зіновіївна

74,77

13

Андрійчак Оксана Вікторівна

74,65

14

Склезь Владислав Анатолійович

73,07

15

Ленарт Марта Русланівна

72,47

16

Мовчан Андрій Сергійович

62,79

 

 

 

1 курс – спеціальність «Екологія»

 

№ з/п

Прізвище, ім’я студента

Рейтинг

1

Партем Ірина Юріївна

83,1

2

Вовк Марта Романівна

82,6

3

Порохновець Ольга Ярославівна

81,65

4

Михайлів Марта Зіновіївна

79,7

5

Козиняк Руслана Юріївна

79,25

6

Думанська Надія Михайлівна

78,8

7

Баран Роксолана Андріївна

78,25

8

Дідич Євген-Ігор Володимирович

73,05

9

Попович Роман Сергійович

70

10

Шпаковський Володимир Іванович

68,9

11

Шевчук Артем  Ігорович

67,05

 

 

 

 

1 курс – спеціальність «Право»

 

№ з/п

Прізвище, ім’я студента

Рейтинг

1

Дуб Тетяна Романівна

83,45

2

Дубенська Соломія Михайлівна 

76,90

3

Ярошик Наталія Василівна

76,62

4

Дригась Марія-Соломія Богданівна

75,77

5

Плекан Уляна Павлівна

75,77

6

Скульський Ярослав Володимирович

75,77

7

Кульчицька Олена Станіславівна

71,56

8

Степанюк Володимир Вікторович

70,98

9

Пекар Андрій Михайлович

63,40

10

Дмитрів Роман Богданович

62,56

11

Чуковський Юліан Ігорович

54,55

 

 

1 курс – спеціальність «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»

№ з/п

Прізвище, ім’я студента

Рейтинг

1

Ониськів Борис Васильович

77,16

2

Грудецька Дарина В’ячеславівна

77,04

3

Головіна Марія Сергіївна

75,87

4

Синявська Мар’яна-Наталія Юріївна

74,58

5

Бражник Людмила Анатоліївна

73,74

6

Гайдай Сніжана Олегівна

73,62

7

Стечинський Тарас Тарасович

73,5

8

Щудляк Дмитро Вікторович

73,38

9

Соболта Владислав Тарасович

73,38

10

Обух Василь Володимирович

73,11

11

Добрянська Каріна Львівна

73,11

12

Жупанин Євгенія Михайлівна

73,11

13

Хіхловський Євгеній Юрійович

72,84

14

Кунанець Орися Ярославівна

72,27

15

Маренич Олеся Володимирівна

72,27

16

Боженко Анастасія Валеріївна

70,5

17

Солодовська Вікторія Сергіївна

70,38

18

Баран Роман Володимирович

70,11

19

Астахова Владислава Романівна 

69,81

20

Чиж Василина Володимирівна

69,72

21

Кушнір Богдан Ярославович

69,57

22

Дарчак Поліна Олегівна 

69,24

23

 Маланяк Микола Дмитрович

68,76

24

Саїдова Світлана Віталіївна

68,16

25

Захарченко Василина Романівна

68,04

26

Везденко Андріан-Максим Русланович

67,56

27

Рябоконь Анастасія Олександрівна

67,08

28

Сухенко Анна Олексіївна

66,84

29

Юркевич Анастасія Олександрівна

66,63

30

Пустовий Родіон Олександрович

66,6

31

 Шишак Софія Яшарівна

66,6

32

Калюжко Ігор Олександрович

66,6

33

Байляк Ірина Михайлівна

63,03

34

Кулик Альона Ігорівна

61,56

35

Мосевич Соломія-Роксолана Любомирівна

61,23

36

Щавінська Світлана Миколаївна

61,17

37

Фарина Світлана Сергіївна

61,05

38

Приймак Сергій Віталійович

60,87

39

Івахів Вікторія Олегівна

60,36

40

Кліміна Олександра Едуардівна

59,16

41

Ососкало Леся Сергіївна 

58,77

42

Смірнов Олег Павлович

58,14

43

Вакуліч Анастасія Петрівна

57,51

44

Савицька Ярина-Анастасія Богданівна

57,39

45

Матвійчик Максим Валерійович

56,4

46

Бойко Тетяна Сергіївна

56,22

47

 Гальомко Сергій Сергійович

55,17

48

Мединський Маркіян Миколайович

55,05

49

Стрийський Андрій Олегович

54,27

50

Бокова Катерина Вадимівна 

54

 

1 курс ОКР «Спеціаліст»,

 спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища»

 

 

№ з/п

Прізвище, ім’я студента

Рейтинг

1

Бориславська Олена-Надія Юріївна

81,45

2

Ціпора Максим Ігорович

75,15

3

Подільчак Петро Михайлович

74,25

4

Думяк Володимир Богданович

69,75

5

Костюк Олександр Петрович

58,5

 

 

 

 

 

 

Слово до молоді!

Дорогі наші друзі!
Дозвольте мені висловити кілька думок, що мають пряме відношення до справ, які Вас цікавлять.

Степан Ґжицький
"Слово до молоді!"

Цікаві події

load page 0.077253 second, load CPU 0.09