2 курс спеціальність «Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза»

ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Грудецька Дарина В’ячеславівна

89,55

2.      

Добрянська Каріна Львівна

86,06

3.      

Бражник Людмила Анатоліївна

85,59

4.      

Кунанець Орися Ярославівна

84,53

5.      

Гайдай Сніжана Олегівна

83,89

6.      

Синявська Мар’яна-Наталія Юріївна

83,58

7.      

Астахова Владислава Романівна 

83,57

8.      

Баран Роман Володимирович

82,94

9.      

Маренич Олеся Володимирівна

82,66

10.  

Мосевич Соломія-Роксолана Любомирівна

82,57

11.  

Боженко Анастасія Валеріївна

82,56

12.  

Стечинський Тарас Тарасович

81,82

13.  

Сухенко Анна Олексіївна

81,62

14.  

Чиж Василина Володимирівна

81,56

15.  

Везденко Андріан-Максим Русланович

81,05

16.  

 Шишак Софія Яшарівна

80,80

17.  

Захарченко Василина Романівна

80,57

18.  

Маланяк Микола Дмитрович

79,9

19.  

Солодовська Вікторія Сергіївна

77,48

20.  

Ониськів Борис Васильович

77,39

21.  

Саїдова Світлана Віталіївна

76,86

22.  

Щавінська Світлана Миколаївна

76,80

23.  

Кушнір Богдан Ярославович

76,77

24.  

Ососкало Леся Сергіївна 

76,60

25.  

Хіхловський Євгеній Юрійович

75,59

26.  

Рябоконь Анастасія Олександрівна

75,07

27.  

Соболта Владислав Тарасович

75,02

28.  

Кулик Альона Ігорівна

75,02

29.  

Обух Василь Володимирович

74,99

30.  

Щудляк Дмитро Вікторович

74,50

31.  

Байляк Ірина Михайлівна

73,94

32.  

Квітковський Максим Іванович

73,38

33.  

Івахів Вікторія Олегівна

72,97

34.  

Данчак Поліна Олегівна 

72,50

35.  

Вакуліч Анастасія Петрівна

71,37

36.  

Матвійчук Максим Валерійович

70,06

37.  

Савицька Ярина-Анастасія Богданівна

69,51

38.  

Головіна Марія Сергіївна

69,01

39.  

Фарина Світлана Сергіївна

65,63

40.  

Приймак Сергій Віталійович

63,76

41

Калюжко Ігор Олександрович

62,61

42

Гальомко Сергій Сергійович

62,00

43

Жупанин Євгенія Михайлівна

57,0

 

2 курс спеціальність «Екологія» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.        

Войцехівська Анастасія Миколаївна

87,50

2.        

Жигаль Назар Богданович

87,43

3.        

Велика Наталія Володимирівна

86,26

4.        

Карпенко Анна Василівна

81,08

5.        

Тарахома Ростислав Зіновійович

80,54

6.        

Басюк Володимир Васильович

79,88

7.        

Іжовський Іван Тарасович

79,59

8.        

Комунар Євгенія Олександрівна

76,24

9.        

Кононенко Надія-Меланія Григорівна

74,50

10.     

Янчишин Уляна-Василина Володимирівна

71,70

11.     

Гусечко Михайло Андрійович

67,32

12.     

Нестерчук Ірина Олегівна

61,89

13.     

Токач Марія Геннадіївна

61,33

14.     

Гнатович Владислав Олександрович

60,80

15.     

Марцинюк Христина Русланівна

60,30

16.     

Голуб Михайло Олегович

58,73

 

3 курс напрям підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища і збалансоване природокористування» ОКР «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.        

Коцан Богдан Володимирович

90,86

2.        

Кулай Софія Андріївна

90,36

3.        

Левчук Христина Ігорівна

86,50

4.        

Станішевська Марія Володимирівна

81,70

5.        

Яйко Олег Юрійович

80,83

6.        

Борисевич Марія Іванівна

80,27

7.        

Галамай Діана Ярославівна

79,86

8.        

 Прус Микита Павлович

79,37

9.        

Стоцко Іван Ігорович

78,52

10.     

Коць Віктор Володимирович

75,09

11.     

Крилова Вікторія Вікторівна

74,42

12.     

Іванейко Андріана Євгенівна

74,06

13.     

Сподарик Ярина Олегівна

73,85

14.     

Непиталюк Світлана Андріївна

67,64

15.     

Козак Богдан Зіновійович

66,43

16.     

Мєлєшко Вікторія В'ячеславівна

63,53

17

Лігостов Роман Костянтинович

62,94

18

Банах Олег Іванович

62,83

19

Букса Олена Миколаївна

62,66

20

 Мостовий Антон Ярославович

62,35

21

Олексин Роман Миколайович

62,01

22

Романюк Роман Васильович

59,52

23

Шишига Віктор Васильович

59,48

24

Потопальський Степан Миколайович

59,17

25

Оліярник Олексій Вячеславович

58,86

26

Країло Руслан Віталійович

57,62

 

4 курс напрям підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища і збалансоване природокористування» ОКР «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.        

Корман Олеся Володимирівна

93,43

2.        

Кузьмик Ольга Вікторівна

90,25

3.        

Ціжовська Марія Володимирівна

89,19

4.        

Кіщак Дарія Михайлівна

86,55

5.        

Шуп`яний Олег Ігорович

78,92

6.        

Якимович Олександр Михайлович

76,38

7.        

Лембак Анатолій Іванович

75,97

8.        

Пилипів Христина Володимирівна

73,95

9.        

Симак Марія Михайлівна

73,92

10.     

Тимофієнко Юлія Михайлівна

73,80

11.     

Дяченко Богдан Павлович

73,33

12.     

Занько Анна Григорівна

68,48

13.     

Качмар Марія Василівна

67,15

14.     

Свищ Юлія Любомирівна

64,89

15.     

Шмігель Павло Степанович

61,66

16.     

Шкамердяк Олексій Сергійович

60,90

17.     

Бурдюк Роман Васильович

60,82

18.     

Пец Олександр Олександрович

60,80

19.     

Лях Любомир Степанович

60,17

20.     

Назарко Ярослав Павлович

59,38

21.     

Шинкар Євгеній Олександрович

58,11

22.     

Бойко Мирон Ігорович

57,78

 

2 курс напрям підготовки «Право» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.        

Ярош Максим Юрійович

91,02

2.        

Хільчук Марія Едуардівна

91,80

3.        

Грица Юліан Олегович

89,58

4.        

Майхер Вікторія Богданівна

88,04

5.        

Назар Христина Богданівна

85,6

6.        

Харків Соломія Степанівна

84,51

7.        

Карплюк Зоряна Степанівна

79,49

8.        

Маслюк Володимир Ярославоввич

78,57

9.        

Кук Андрій Андрійович

72,15

10.     

Свистун Вікторія Володимирович

71,11

11.     

Царук Ірина Йосифівна

70,67

12.     

Грицик Орест Богданович

62,56

13.     

Завадський Тарас Анатолійович

58,62

 

2 курс спеціальність «Право» ОС «Бакалавр» (скорочена програма)

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.        

Палас Іванна Богданівна

88,04

2.        

Педоренко Христина Віталіївна

74,37

3.        

Алєксєєв Микола Валентинович

61,20

 

2 курс спеціальність «Право» (з спеціалізацією правове забезпечення природокористування і охорони довкілля) ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.        

Ярошик Наталія Василівна

97,58

2.        

Дуб Тетяна Романівна

94,53

3.        

Дубенська Соломія Михайлівна 

91,99

4.        

Плекан Уляна Павлівна

89,47

5.        

Скульський Ярослав Володимирович

84,47

6.        

Дригась Марія-Соломія Богданівна

82,73

7.        

Пекар Андрій Михайлович

72,11

8.        

Кульчицька Олена Станіславівна

71,46

9.        

Степанюк Володимир Вікторович

71,07

2 курс спеціальність «Екологія» ОС «Магістр»

 

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.        

Дідич Євген-Ігор Володимирович

89,55

2.        

Михайлів Марта Зіновіївна

88,13

3.        

Баран Роксолана Андріївна

87,08

4.        

Партем Ірина Юріївна

86,45

5.        

Порохновець Ольга Ярославівна

86,45

6.        

Вовк Марта Романівна

85,5

7.        

Думанська Надія Михайлівна

85,5

8.        

Козиняк Руслана Юріївна

82,33

9.        

Шпаковський Володимир Іванович

81,38

10.     

Попович Роман Сергійович

81,06

11.     

Шевчук Артем  Ігорович

77,58

Слово до молоді!

Дорогі наші друзі!
Дозвольте мені висловити кілька думок, що мають пряме відношення до справ, які Вас цікавлять.

Степан Ґжицький
"Слово до молоді!"

Цікаві події

load page 0.512169 second, load CPU 2.07