Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

logo

 

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

______________________________________________________________________________

<НОВИНИ>

"У перші десятиліття ХХ століття на оперних сценах світу царювали чотири особи чоловічої статі – Баттістіні, Карузо, ТіттаРуффо, Шаляпін. І лише одна жінка спромоглася сягнути їх висот і стати врівень з ними. Нею була Соломія Крушельницька..."
(РінальдоКортопассі, італійський музикознавець)
Детальніше...

>>Завантажити<<

 Гармонійне поєднання навчання та виховання в університеті дає можливість забезпечити підготовку висококваліфікованих спеціалістів та становлення самодостатніх громадян – патріотів України, готових до виконання своїх громадських і конституційних обов’язків, до успадкування духовних і культурних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин. Саме тому у нашому університеті передбачено для студентів курс «Основи української державності, культури і духовності» та запроваджено інститут кураторів, які допомагають першокурсникам адаптуватися до нових умов навчання, сприяють формуванню у студентських групах дружньої атмосфери, доброзичливості, згуртованості та взаємної підтримки.

 

Детальніше...

 

3 вересня після урочистої посвяти у студенти в аудиторії №5   Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького відбулася зустріч студентів-першокурсників факультету ветеринарної гігієни, екології та права з деканом факультету доцентом Пеленьо Р.А., викладачами та кураторами академічних груп.  

 

Руслан Андрійович звернувся до студентів з вітальним словом, розповів про історію факультету, його основні завдання та перспективи. Він познайомив першокурсників із завідувачами кафедр факультету.

Завідувач кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни та загальної ветеринарної профілактики професор, д.с.-г.н. Козенко О.В. побажала студентам вміло розпоряджатися своїм часом, раціонально поєднувати навчання та дозвілля.

Детальніше...

30 червня 2017 року на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права  відбувся урочистий випуск фахівців, що пройшли підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" напряму підготовки "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування" у галузі знань  "Природничі науки».
Детальніше...

load page 0.055852 second, load CPU 0.15