Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

logo

 

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

______________________________________________________________________________

<НОВИНИ>

30 червня 2017 року на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права  відбувся урочистий випуск фахівців, що пройшли підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" напряму підготовки "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування" у галузі знань  "Природничі науки».
Детальніше...

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. 
Детальніше...


Сухою мовою бюрократії ця ж новина звучить так: “Згідно із наказом Міністерства освіти і науки України нашому університету надано ліцензію на підготовку магістрів зі спеціальності 011 — Освітні/педагогічні науки”.

Детальніше...

Театр імені Марії Заньковецької відкритий у Львові 28 березня 1842 року і на момент відкриття був найбільшим театром Європи. Кредо театру –  глибокий національний зміст і культура світового рівня – ніколи не було зраджене, втілене в безлічі вистав, де пошук нових форм урівноважується збереженням традицій.

Детальніше...

21 квітня 2017 року на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права завершила свою роботу експертна комісія, яка працювала відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 764-А  від 14.04.2017 р. у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького  у період з 19.04.2017 р. по 21.04.2017 р.
Детальніше...

load page 0.071433 second, load CPU 0.28