Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

<НОВИНИ>

Сухою мовою бюрократії ця ж новина звучить так: “Згідно із наказом Міністерства освіти і науки України нашому університету надано ліцензію на підготовку магістрів зі спеціальності 011 — Освітні/педагогічні науки”.

У зв’язку із цим презентуємо Вашій увазі невеликий бліц-турнір:

- Хто може навчатися за цією освітньою програмою?

- Всі, хто вже отримав ступінь бакалавра чи спеціаліста, чи магістра.

- Чи має значення попередня спеціальність?

- Попередня спеціальність може бути не пов’язана з педагогікою.

- Який термін навчання?

- Програма передбачає півторарічне навчання.

- Які екзамени потрібно складати при вступі?

- Як і всім майбутнім магістрам — іноземну мову, а ще — фаховий екзамен із психолого-педагогічних дисциплін (для тих, хто вже має педагогічну освіту), всі інші додатково складатимуть екзамен із загальної психології та педагогіки.

- Це ЗНО?

- Ні, це вступні випробування, які абітурієнти складають в Університетії.

- Скільки студентів можуть сподіватися вступити на цю спеціальність?

- Наша ліцензія — 75 осіб денної та заочної форми навчання.

- Яку кваліфікацію здобуде Ваш випускник?

- Після завершення навчання випускнику буде присвоєно кваліфікацію: “Магістр освітніх / педагогічних наук. Викладач вищого навчального закладу”.

- На яких посадах зможуть працювати ваші випускники?

- Наші випускники зможуть працювати на посадах: асистента, викладача вищого навчального закладу (університету, академії, інституту); завідувача навчальної лабораторії;  молодшого наукового співробітника; керівника, заступника керівника, керівника підрозділу вищого навчального закладу (коледжу); керівника, заступника керівника, керівника підрозділу закладу перепідготовки кадрів; керівника, заступника керівника, керівника підрозділу середнього загальноосвітнього навчально-виховного закладу всіх типів;  заступника керівника науково-дослідної установи.

- Хто буде здійснювати підготовку?

- Підготовку будуть здійснювати фахівці випускової кафедри — філософії та педагогіки.

- Які особливості цієї спеціальності?

- Ця спеціальність, крім професійних, формує ще багато компетентностей, які сприяють успішній кар’єрі, особистому життю. Це, наприклад, комунікативні навички. Більш того, не слід забувати, що найкращий учень — це учитель. Викладач — це людина, яка, насамперед, багато вчиться, тому, якщо викладачеві доводиться чогось навчатися, це для нього не є проблемою в будь-якому віці.

- Що можна порадити майбутнім абітурієнтам?

- Порада лише одна: знання, відповідальність та організованість — запоруки успіху та, водночас, головні якості випускника спеціальності “Освітні / педагогічні науки”. Хочете бути успішними? Будьте разом із нами!

- Насамкінець — про майбутнє.

- Найскладніше — розвиватися у період занепаду. Хто зміг — той переміг! Наш Університет розвивається, отже,
майбутнє — за нами!