Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

<НОВИНИ>

30 червня 2017 року на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права  відбувся урочистий випуск фахівців, що пройшли підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" напряму підготовки "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування" у галузі знань  "Природничі науки».
З привітальним словом до випускників звернувся перший проректор І.Б.Турко. Ігор Богданович побажав випускникам сміливості і вміння ризикувати, впевненості у власних силах і невичерпного оптимізму. Приєднався до вітань завідувач кафедри екології та біології д. с.-г. н., професор Роман Петрович Параняк. Він відзначив, що сьогодні випускники отримали перший документ, який є стартом у їх майбутнє. Професор висловив сподівання, що наступного року вони продовжать навчання в нашому університеті, який без перебільшень є одним з найкращих університетів не тільки в Україні, а й в світі.

Щирі слова привітання пролунали від першого декана випускників Вариводи Ю.Ю., декана факультету ветеринарної медицини Стронського Ю.С., декана факультету харчових технологій та  біотехнології Паски М.З., декана біолого-технологічного факультету Лобойка Ю.В., заступника декана факультету економіки та менеджменту Березівського Я.П.

Привітавши молодих фахівців, декан факультету Руслан Андрійович Пеленьо, наголосив, що випускники факультету ветеринарної гігієни, екології та права працюють у провідних установах держави. Це свідчить про високий рівень знань, які молодь здобуває в університеті. Він закликав випускників продовжувати удосконалювати свої професійні навики та вступати до магістратури.

Зворушливими були привітання куратора академічної групи доцента кафедри екології та біології Мацуської О.В.

Базилевич Наталя і Грендиш Роксолана виступили від імені випускників, подякувавши своїм наставникам за знання і практичний досвід, здобутий в університеті.

Взяли слово і їхні батьки, зокрема Базилевич Лілія, закликавши винуватців свята насамперед завжди залишатися людиною, пам’ятати своє коріння, батьків і наставників, які допомогли стати особистістю, а також рідний університет.

Сподіваємось, що диплом для наших випускників стане не просто документом про вищу освіту, а насправді новим успішним стартом та новим розумінням себе!