Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

<НОВИНИ>

3 вересня після урочистої посвяти у студенти в аудиторії №5   Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького відбулася зустріч студентів-першокурсників факультету ветеринарної гігієни, екології та права з деканом факультету доцентом Пеленьо Р.А., викладачами та кураторами академічних груп.

Руслан Андрійович звернувся до студентів з вітальним словом, розповів про історію факультету, його основні завдання та перспективи. Він познайомив першокурсників із завідувачами кафедр факультету.

Завідувач кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни та загальної ветеринарної профілактики професор, д.с.-г.н. Козенко О.В. побажала студентам вміло розпоряджатися своїм часом, раціонально поєднувати навчання та дозвілля.

Привітання продовжила завідувач кафедри філософії та педагогіки доцент, д.пед.н. Смолінська О.Є. Вона закликала студентів бути наполегливими в університеті вже з перших днів, адже тільки старання та невтомна праця можуть бути запорукою успіху.

До привітань доєднався й завідувач кафедри екології та біології професор, д.с.-г.н.  Параняк Р.П., слово якого також стало для студентів гарною мотивацією вчитися та надихнуло на підкорення університетських висот.

З організацією навчального процесу першокурсників ознайомила заступник  декана факультету доцент  Сухорська О.П.

Вітаємо наших першокурсників у згуртованій сім’ї ФВГЕП та бажаємо успіхів у навчанні! Ви стали на шлях студентства – час, який згодом для всіх стає одним з найсвітліших спогадів юності. Ви стали частиною нашого університету. Фахові знання та практичні вміння Вам допомагатимуть здобувати висококваліфіковані викладачі, але Ви мусите бути невтомними на часом непростій професійній дорозі. Йдіть нею гідно! Зичимо Вам приголомшливого студентського життя! Примножуйте здобутки своєї Alma Mater на благо всієї України!