Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

<НОВИНИ>

5 жовтня викладачі кафедри ВСЕ, гігієни та ЗВП Олег Дашковський, Надія Магрело і Галина Сус  провели лабораторне заняття для студентів II курсу факультету ветеринарної гігієни, екології і права спеціальності «Ветеринарна гігієна санітарія і експертиза» у фермерському господарстві «Шевретт»  Мостиського району.
Практична підготовка студентів є обов'язковим  компонентом освітньо-професійної програми для здобуття знань майбутніми фахівцями з ветеринарної гігієни, санітарії і експертизи. Тому, згідно робочої програми, лабораторно-практичні заняття з дисциплін «Сенсорний аналіз, ідентифікація і склад харчових продуктів» і «Гігієна тварин» було проведено у виробничих умовах. Студенти ознайомилися з умовами утримання поголів’я кіз різних порід (альпійська, зааненська, корсиканська, де фоссе, дю ров), закріпили на практиці знання гігієнічних вимог для управління небезпечними факторами при доїнні кіз. Також ознайомилися з технологією заквашування молока,  виробництва козиного сиру та умовами його зберігання.

Студенти провели сенсорний аналіз козиного молока, різних видів сирів (кроттен білий, кроттен в золі, бюш білий, томет, фета козина, рікота, Дтитровєн, сігалон, Том козиний), а також рієти з козиного м'яса, печінкового паштету. Підсумковим етапом заняття була дегустація органічної продукції фермерського господарства «Шевретт».