Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

<НОВИНИ>

Студенти І курсу ФВГЕП не знехтували традиційним університетським конкурсом талантів, взяли у ньому участь і, зрештою, стали його окрасою. Вони впевнено змагались з іншими учасниками, демонстрували свій вокальний хист, танцювали, читали вірші, презентували картини, подарувавши глядачеві насолоду спостерігати.

Талановиту молодь судило компетентне та неупереджене журі. Першою від факультету сміливо виступила конкурсантка Соломія Савчак із взірцем дуже давнього жанру українського фольклору - лагідною колисковою. Далі на сцені відбувся танець – осінній вальс – і в ньому птахами закружляли Віоріка Ожібко та Валерій Каплун. Красою елегантного танцю, що вимагає високої дисципліни і хорошої техніки, учасники зачарували. Лідія Білінська, Мар’яна Гулик та Марія Павлів поділились своїм сокровенним – поезією. Завжди складно виступати з таким особистим та відвертим, наважитись відкрити своє серце тим, хто у глядацькій залі, однак ця поезія – така зворушлива - знайшла натомість відголос у серцях кожного слухача. Втіху та розраду в пісні «Українці» подарувала Марія Турчак, а також Марцеліна Дічева, що виступила з творами «Крила» та «Українські попурі». Мелодії вже з перших акордів здобули прихильність слухачів. Зрештою, впевнитись у тому, що не треба мати спеціальної освіти, аби бути художником, дозволили Назар  Лучко, Наталія Шашкевич та Вікторія Солтис.  Авторські картини засвідчили їх особливий талант. Через полотна за допомогою пензля студентам вдалось майстерно передати гармонію та створити затишок для тих, хто на них дивився. Варто зауважити, що конкурс талантів відбувається неспроста. Він важливий тим, що доводить: кожна людина – це цілий всесвіт. Сила мистецтва дозволяє його пізнати. Отже, сподіваємось, що студенти щоразу відкриватимуть у собі нові таланти, адже для цього ніколи не пізно. Тому сподіваємось на нові, ще грандіозніші зустрічі!

Сус Г.В., заступник декана з виховної роботи