Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

<НОВИНИ>

21 листопада 2017 року студенти факультету ветеринарної гігієни екології та права черговий раз поринули у світ мистецтва, адже мистецтво покликане дарувати людині насолоду.
У цьому завжди переконуєшся, побувавши у театрі імені Марії Заньковецької. Цього разу це була вистава «Одруження».

Подарував нам цю можливість деканат факультету за участь студентів у конкурсі «Нові таланти університету» та в конкурсі КВК.

Вистава Миколи Гоголя справила неабияке враження на всіх глядачів.  Інтригуюча, провокативна, весела та трішки сатирична історія про те, як у дивному світі, де панують гроші та сухий розрахунок, кохання знаходить Його та Її. Блискуча гра акторів та костюми дала змогу перенестися у епоху XVIII століття. Всі присутні в залі могли з гумором побачити та оцінити всі стереотипи щодо одруження та сімейного життя. Витримана у стилі М. Гоголя, який навіть у найбанальніших життєвих ситуаціях знаходив магію. Ця магія, що вміло передана режисером і запропонована театром імені Марії Заньковецької, змусиланас сміятися і плакати, радіти і сумувати, хвилюватися і бути впевненими, відчувати страх і сміливість разом з героями вистави «Одруження».

Богдан Коцан

Студент ІІІ курсу ФВГЕП