Сьогодні, 10 вересня, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького відбувся  ярмарок,  метою якого був збір коштів для бійців-добровольців Львівського батальйону територіальної оборони, які воюють в АТО.

Це вже друга акція в університеті, спрямована на підтримку української армії ( влітку викладачі та співробітники зібрали 18 тис. грн. і передали до гарнізонного храму Петра і Павла у Львові).

Цього разу ідею допомогти львівському батальйону висловили студенти. Їх підтримали старші колеги:  ректорат, викладачі та співробітники університету. Студенти вирішили, що найкращою формою пожертви буде ярмарок. Профком студентів та аспірантів університету, студентська колегія, студенти-волонтери, які підтримують зв’язок з армією, принесли багато книг, сувенірів та усіляких дрібничок.

Викладачі та працівники університету напекли солодощів, приготували вареники, шашлики,. Ярмарок видався багатолюдним і всі товари мали великий попит.  Оскільки ярмарок відбувся в обідню пору, то столи з їжею швидко порожніли. Хто не хотів нічого купувати, міг просто покласти пожертву у спеціально встановлену скриньку. Студенти університету на одній з колон вивісили велике панно, на якому усі охочі могли писати побажання воїнам. Найбільше написів були зі словами подяки, та побажаннями повертатись живими. Тут же писали і листи знайомим і незнайомим бійцям.

Ректор ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького  Володимир Стибель також побував на ярмарку, спробував вареників, каву з тістечком, вніс пожертву і зауважив: «У Львові вперше відбувається такий студентський ярмарок. Ми дуже тішимось, що наші студенти – небайдужі люди і справжні патріоти своєї країни. Ми завжди будемо їх підтримувати в таких акціях».

За кошти, які виручили студенти на ярмарку (9061.00 грн), волонтери придбають, тактичні окуляри, технічні рукавиці та тактичні ліхтарі та доставлять добровольцям Львівського батальйону територіальної оборони в зону АТО. І панно, і листи також поїдуть до наших героїв.

Повний фотозвіт тут - Ярмарок для АТО