14-15 травня на базі факультету ветеринарної медицини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулася міжнародна студентська наукова конференція «Перспективи розвитку ветеринарної медицини».

Робота конференції проводилась за такими секціями:

1.Акушерських, хірургічних хвороб тварин та морфологія

2.Інфекційних, інвазійних хвороб та ветеринарно-санітарної експертизи

3.Незаразних хвороб тварин, фармакології та токсикології

4.Біологічних та гуманітарних наук

Всього було подано 160 тез для публікації у збірнику. 70 доповідей було представлено студентами на засіданні секцій, 22 із них визнали кращими та відзначили грамотами. Взяли участь у конференції студенти факультетів ветеринарної медицини навчальних закладів України, а також з-за кордону. А саме: Білоцерківського національного аграрного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, Рогатинського державного аграрного коледжу, Мукачівського аграрного коледжу, Полтавської державної аграрної академії, Природничого університету м. Вроцлав та Природничого університету м. Люблін, Польща. Студенти мали можливість показати свої наукові дослідження та обмінятись досвідом з іноземними студентами.

ЩЕ ФОТО...