21 вересня на факультеті харчових технологій та екології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулися святкові заходи, приурочені до Дня працівників харчової промисловості.

Викладачів та студентів факультету привітав ректор університету, професор Володимир Стибель, нагородивши найактивніших співробітників почесними грамотами. Учасники свята переглянули цікаву презентацію про історію будівлі теперішнього Технологічний корпусу, яка належить до пам’ятки архітектури.

Викладачі та студенти продемонстрували «секрети» виготовлення молочних коктейлів та морозива, приготування м’ясних виробів та оригінальних канапе. Усі ці смаколики можна було на місці і продегустувати.

Під час проведення майстер-класів також збиралися кошти на лікування викладача університету Руслана Філіпсонова, який отримав важкі травми в боях у зоні проведення АТО.

Більше фото - Студенти провели смачні майстер-класи