Таке запитання часто ставлять собі люди, які перебувають у пошуку роботи, особливого випускники вищих навчальних закладів. Адже за даними Львівського обласного центру зайнятості, на одне вакантне місце сьогодні претендує дев’ять шукачів з вищою освітою.

Отож, щоб таке запитання не застало випускників  університету зненацька, 25 вересня у нашому університеті відбувся семінар для студентів 4-5 курсів факультету харчових технологій  «Техніка пошуку роботи та написання резюме», який організували деканат факультету харчових технологій і екології та відділ сприяння працевлаштуванню студентів  університету і факультету ФХТ, запросивши до участі співробітників відділу профорієнтації та зв’язків з виробництвом Львівського обласного центру зайнятості.

Семінар виявився цікавим і корисним. Як оцінити свої можливості, щоб дорожче «продати», критичне ставлення до себе, здатність бачити світ у позитивному світлі, тести-діагностування власних здібностей та якостей, як правильно писати резюме та вести співбесіду з роботодавцем - всі ці питання та багато інших разом зі студентами розглянули працівники Львівського обласного центру зайнятості: заступник начальника відділу організації профорієнтації Зоряна Плахотнюк і головні спеціалісти Марія Семигіновська та Любомир Жила.

Підсумовуючи захід, декан факультету харчових технологій Юрій Варивода сказав: «Такий семінар дуже корисний для наших студентів, особливо для старшокурсників, і, особливо, перед «Ярмарком кар’єри”, який відбудеться у жовтні. Дуже часто молоді люди не вміють скласти резюме, не  знають на чому акцентувати увагу, не знають як себе представити, і мотивувати бажання щодо отримання роботи в певній установі чи підприємстві. Отримавши певні знання щодо написання резюме, спілкування з представниками фірми-роботодавця, студенти зможуть прийти на такий захід уже підготованими. Ми й надалі будемо проводити такі семінари, щоб допомогти старшокурсникам у пошуку роботи».