5 – 6 червня у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького  стало гамірніше вдвічі  і вдвічі збільшилась кількість студентів, частина з яких були колишні, тобто випускники вишу. Так традиційно відбулась зустріч випускників. Цьогоріч до alma mater з’їхались випускники факультетів ветеринарної медицини, біолого-технологічного, харчових технологій і екології та економіки і менеджменту 1955, 1960, 1965, 1970, 1975, 1980, 1985, 1990, 1995, 2000, 2005 років.

Привітав випускників перший проректор  Ігор Турко. Він, зокрема, сказав, що кожен з випускників може гордитись рідною alma mater. «Пройшовшись територією університету, аудиторіями, лабораторіями, кожен з вас зауважить як змінюється університет: впорядковується територія,  відремонтовані аудиторії, бібліотека, наповнились новітньою технікою лабораторії, – все це завдяки усім нам: студентам, випускникам університету, його працівникам»,– сказав Ігор Турко. Він  побажав  зустрітись і поспілкуватись з друзями, гарно відсвяткувати і отримати позитивні емоції. Від ректорату випускникам-ветеранам університету вручили почесні дипломи.

Перед випускниками виступив найстарший випускник ветеринарного факультету 1952 року, професор Павло Павлович Урбанович, який розповів надзвичайно цікаві історії зі свого студентського життя та стількох років роботи в університеті. Насамкінець він розповів  щемливу історію, про те що його часто запитують студенти і співробітники, чи часто він зустрічається зі своїми однокурсниками.

«Уже майже нікого не залишилось, - відповідаю я. – Тому тіштесь і насолоджуйтесь добрим здоров’ям, радісними зустрічами зі своїми однокурсниками, друзями, вчителями  і святом, яке створює для вас університет», - сказав професор Урбанович.

Розважали гостей університетські колективи студентський хор «Ватра», танцювальний ансамбль «Підгір’я» та інші.

 

  Випускники розійшлись на свої факультети, де  зустрілись із викладачами, ще довго розповідали про свої здобутки, досягнення, оглядали університет.

 

load page 0.066592 second, load CPU 0.22