EN   UK

Випускника Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького 2018 року – Олексія Доманицького із здобуттям титулу чемпіона України з вільної боротьби.
Детальніше...

Вітаємо студентку факультету ветеринарної медицини Кукурузяк Олександру з успішним виступом на Універсіаді України з стрільби з лука, яка проходила з 27 по 31 травня 2019 року в м. Львові. На рахунку нашої студентки три нагороди (золото, срібло, бронза) в різних програмах.
Детальніше...

Збірну команду ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького з греко-римської боротьби, яка посіла І – загальнокомандне місце в Універсіаді Львівської області – 2019 року, яка проходила з 2 по 4 квітня на базі національного університету «Львівська політехніка». В універсіаді Львівщини участь взяли вісім закладів вищої освіти ІІІ-ІV р. а.
ІІ – загальнокомандне місце посіли спортсмени Львівського державного університету фізичної культури імені І.Боберського.
ІІІ – загальнокомандне місце посіли спортсмени національного університету «Львівська політехніка».
Детальніше...

Студента І курсу ФВГЕП Махмудова Олега, який посів ІІІ місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів. Чемпіонат України проходив з 25 березня 2019 року по 29 березня 2019 року у м. Коломия.
Детальніше...

Переможців та призерів Чемпіонату України з боротьби на поясах «Алиш», який відбувся у 29-31 березня 2019 р. у м. Львові.
Чемпіонами України у своїх вагових категоріях стали:
- Кузьо-Грідіна Христина - ФВМ випускн. 2018 р.
- Шишак Софія – ІІІ курс ФВГЕП
- Сафтюк Вікторія – ІІ курс ФВГЕП
Срібні нагороди Чемпіонату України своїх вагових категоріях здобули:
- Роман Михайло – ІV курс БТФ
- Бойко Петро – І курс магіст. ФВГЕП (опн)
- Володін Вадим - ІV курс ФВМ
- Мусіна Аріна – ІІІ курс ФВМ
Бронзові нагороди Чемпіонату України своїх вагових категоріях здобули:
- Стадник Віра - І курс магістр. ФВГЕП (опн)
- Ярушевський Ігор - ФВГЕП (опн) випускн. 2018 р.

Збірна команда Львівщини з боротьби на поясах «Алиш», основний склад, якої складали спортсмени ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького, посіла ІІ – загальнокомандне місце у Чемпіонаті України з боротьби на поясах «Алиш».

Детальніше...


З 25 по 27 березня 2019 року на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького проводились фінальні змагання Спартакіади України серед учнів професійно-технічної освіти з футзалу.
Учасників змагань з відкриттям фінальної частини Чемпіонату України з футзалу, привітав ректор ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького доктор ветеринарних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України – Стибель В.В.
Також на учасників змагань привітали:
- Голова відділення національного олімпійського комітету України у Львівській області - Ю.І. Турянський.
- Начальник Львівського обласного управління фізичного виховання і спорту комітету фізичного виховання МОН України - А.О.Ігнатович.
- Народний депутат Львівської обласної ради – П.С.Жукровський.
Детальніше...

 • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

  Львів

  вул. Пекарська, 50

 • Приймальня ректора

  (032) 260-28-89

 • Приймальна комісія
  (032) 239-26-13