EN   UK

Призерів Відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби «Тернове поле», який проходив 08-11 жовтня 2019 року в м. Тернополі.
Чемпіоном турніру у ваговій категорії до 74 кілограмів став студент ІІІ курсу ФВГЕП Михальський Олександр та виконав норматив майстра спорту України з вільної боротьби.
Бронзовим призером турніру у ваговій категорії до 61 кілограма став студент І курсу ФЕМ Коломієць Владислав та виконав норматив кандидата у майстри спорту України з вільної боротьби.
Детальніше...

Жіночу збірну команду ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького з жіночої спортивної боротьби, яка посіла ІІ – загальнокомандне місце у командному кубку Львівської області серед команд ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації.
На шляху до фіналу спортсменки ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького отримали перемоги над спортсменками Львівського національного аграрного університету та спортсменками Львівської політехніки, у фінальній зустрічі за звання чемпіонок наші спортсменки поступились спортсменкам Львівського державного університету фізичної культури.
Детальніше...

Випускника Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького 2018 року – Олексія Доманицького із здобуттям титулу чемпіона України з вільної боротьби.
Детальніше...

Вітаємо студентку факультету ветеринарної медицини Кукурузяк Олександру з успішним виступом на Універсіаді України з стрільби з лука, яка проходила з 27 по 31 травня 2019 року в м. Львові. На рахунку нашої студентки три нагороди (золото, срібло, бронза) в різних програмах.
Детальніше...

Збірну команду ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького з греко-римської боротьби, яка посіла І – загальнокомандне місце в Універсіаді Львівської області – 2019 року, яка проходила з 2 по 4 квітня на базі національного університету «Львівська політехніка». В універсіаді Львівщини участь взяли вісім закладів вищої освіти ІІІ-ІV р. а.
ІІ – загальнокомандне місце посіли спортсмени Львівського державного університету фізичної культури імені І.Боберського.
ІІІ – загальнокомандне місце посіли спортсмени національного університету «Львівська політехніка».
Детальніше...

Студента І курсу ФВГЕП Махмудова Олега, який посів ІІІ місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів. Чемпіонат України проходив з 25 березня 2019 року по 29 березня 2019 року у м. Коломия.
Детальніше...

 • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

  Львів

  вул. Пекарська, 50

 • Приймальня ректора

  (032) 260-28-89

 • Приймальна комісія
  (032) 239-26-13