EN   UA

Студентів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З Ґжицького, які стали призерами та переможцями Чемпіонату Львівської області з вільної боротьби серед юніорів.

Детальніше...

Переможців та призерів універсіади Львівщини з важкої атлетики – 2019 року, яка проходила 30 – 31 листопада 2019 року на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Детальніше...

Призерів Відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби «Тернове поле», який проходив 08-11 жовтня 2019 року в м. Тернополі.
Чемпіоном турніру у ваговій категорії до 74 кілограмів став студент ІІІ курсу ФВГЕП Михальський Олександр та виконав норматив майстра спорту України з вільної боротьби.
Бронзовим призером турніру у ваговій категорії до 61 кілограма став студент І курсу ФЕМ Коломієць Владислав та виконав норматив кандидата у майстри спорту України з вільної боротьби.

Детальніше...

Жіночу збірну команду ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького з жіночої спортивної боротьби, яка посіла ІІ – загальнокомандне місце у командному кубку Львівської області серед команд ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації.
На шляху до фіналу спортсменки ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького отримали перемоги над спортсменками Львівського національного аграрного університету та спортсменками Львівської політехніки, у фінальній зустрічі за звання чемпіонок наші спортсменки поступились спортсменкам Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше...

Випускника Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького 2018 року – Олексія Доманицького із здобуттям титулу чемпіона України з вільної боротьби.

Детальніше...

Вітаємо студентку факультету ветеринарної медицини Кукурузяк Олександру з успішним виступом на Універсіаді України з стрільби з лука, яка проходила з 27 по 31 травня 2019 року в м. Львові. На рахунку нашої студентки три нагороди (золото, срібло, бронза) в різних програмах.

Детальніше...

Збірну команду ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького з греко-римської боротьби, яка посіла І – загальнокомандне місце в Універсіаді Львівської області – 2019 року, яка проходила з 2 по 4 квітня на базі національного університету «Львівська політехніка». В універсіаді Львівщини участь взяли вісім закладів вищої освіти ІІІ-ІV р. а.
ІІ – загальнокомандне місце посіли спортсмени Львівського державного університету фізичної культури імені І.Боберського.
ІІІ – загальнокомандне місце посіли спортсмени національного університету «Львівська політехніка».

Детальніше...

Студента І курсу ФВГЕП Махмудова Олега, який посів ІІІ місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів. Чемпіонат України проходив з 25 березня 2019 року по 29 березня 2019 року у м. Коломия.

Детальніше...

Переможців та призерів Чемпіонату України з боротьби на поясах «Алиш», який відбувся у 29-31 березня 2019 р. у м. Львові.
Чемпіонами України у своїх вагових категоріях стали:
- Кузьо-Грідіна Христина - ФВМ випускн. 2018 р.
- Шишак Софія – ІІІ курс ФВГЕП
- Сафтюк Вікторія – ІІ курс ФВГЕП
Срібні нагороди Чемпіонату України своїх вагових категоріях здобули:
- Роман Михайло – ІV курс БТФ
- Бойко Петро – І курс магіст. ФВГЕП (опн)
- Володін Вадим - ІV курс ФВМ
- Мусіна Аріна – ІІІ курс ФВМ
Бронзові нагороди Чемпіонату України своїх вагових категоріях здобули:
- Стадник Віра - І курс магістр. ФВГЕП (опн)
- Ярушевський Ігор - ФВГЕП (опн) випускн. 2018 р.

Збірна команда Львівщини з боротьби на поясах «Алиш», основний склад, якої складали спортсмени ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького, посіла ІІ – загальнокомандне місце у Чемпіонаті України з боротьби на поясах «Алиш».

Детальніше...


З 25 по 27 березня 2019 року на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького проводились фінальні змагання Спартакіади України серед учнів професійно-технічної освіти з футзалу.
Учасників змагань з відкриттям фінальної частини Чемпіонату України з футзалу, привітав ректор ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького доктор ветеринарних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України – Стибель В.В.
Також на учасників змагань привітали:
- Голова відділення національного олімпійського комітету України у Львівській області - Ю.І. Турянський.
- Начальник Львівського обласного управління фізичного виховання і спорту комітету фізичного виховання МОН України - А.О.Ігнатович.
- Народний депутат Львівської обласної ради – П.С.Жукровський.

Детальніше...

Призерів Чемпіонату України з вільної боротьби серед жінок, який проходив 15 – 18 січня 2019 року в м. Хмельницький.
Бронзовими призерами Чемпіонату України стали дві студентки ІІІ курсу ФВГЕП:
- Боженко Анастасія
- Шишак Софія

Детальніше...

14 грудня у м. Львові відбувся «Всеукраїнський фестиваль бігу – 2018». Учасницею цього широкомасштабного заходу була студентка 2 курсу ФВГЕП (право) – Ґедз Юлія, яка здобула впевнену перемогу на дистанції 1 миля, посівши найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Детальніше...


5 грудня у палаці спорту «Галичина» відбулися Всеукраїнські ігри з єдиноборств «Ukrainian Combat games», які були присвячені Дню збройних сил України.

Детальніше...
 • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

  Львів

  вул. Пекарська, 50

 • Приймальня ректора

  (032) 260-28-89

 • Приймальна комісія
  (032) 239-26-13