EN   UA

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ. СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ (БАКАЛАВР)

Заповніть заяву для участі у творчому конкурсі. З графіком проведення творчого конкурсу можете ознайомитись за посиланням. Під час реєстрації завантажте копію паспорта або ID - картки, кольорову фотокартку розміром 3х4 та фотокопію заповненої Вами заяви.
Реєстрація відкрита за посиланням: https://forms.gle/YSFLENUjNZ23EZW2A .
Консультацію можете отримати за телефонами:
(032) 239-26-13;
097-063-35-12 – Київстар
093-024-18-89 – life:)
095-227-85-33 – МТС
79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50.

Реєстрація для участі у вступних іспитах осіб пільгових категорій!

Проходити реєстрацію та брати участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів (замість ЗНО) мають право пільговики (випускники шкіл та коледжів):

• особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій;
  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа;
  • особи, які мають захворювання та/або патологічні стани, які є перешкодою для проходження ЗНО;
  • особи, яким за рішенням регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти відмовлено в реєстрації для участі в 2020 році в зовнішньому незалежному оцінюванні через неможливість створення особливих (спеціальних) умов;
  • особи, які проживають на тимчасово-окупованих територіях;
  • громадяни України, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції/ операції об’єднаних сил (на період її проведення);
  • особи, звільнені з військової служби починаючи з 01 грудня 2019 року включно;
  • громадяни України, які здобули повну загальну середню освіту за кордоном у період між 01 вересня 2019 року та 30 листопада 2020 року.

Заповніть заяву.   З графіком проведення вступних іспитів можете ознайомитись за посиланням.  Під час реєстрації завантажте копію паспорта або ID-картки, свідоцтво (атестат) про повну загальну середню освіту або довідку про його отримання, довідку, що підтверджує наявність пільги, кольорову фотокартку розміром 3х4 та фотокопію заповненої Вами  заяви.

Ознайомтесь з переліком спеціальностей та конкурсних предметів, а також з графіком іспитів.

Реєстрація відкрита за посиланням: http://reg.lvet.edu.ua/i.php

Консультацію можете отримати за телефонами:

(032) 239-26-13

097-063-35-13 – Київстар;

093 – 063-35-12 – Life;

095-227-85-33 – Vodafone.

79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50.

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Переможців та призерів Чемпіонату України з боротьби на поясах «Алиш», який відбувся у 29-31 березня 2019 р. у м. Львові.
Чемпіонами України у своїх вагових категоріях стали:
- Кузьо-Грідіна Христина - ФВМ випускн. 2018 р.
- Шишак Софія – ІІІ курс ФВГЕП
- Сафтюк Вікторія – ІІ курс ФВГЕП
Срібні нагороди Чемпіонату України своїх вагових категоріях здобули:
- Роман Михайло – ІV курс БТФ
- Бойко Петро – І курс магіст. ФВГЕП (опн)
- Володін Вадим - ІV курс ФВМ
- Мусіна Аріна – ІІІ курс ФВМ
Бронзові нагороди Чемпіонату України своїх вагових категоріях здобули:
- Стадник Віра - І курс магістр. ФВГЕП (опн)
- Ярушевський Ігор - ФВГЕП (опн) випускн. 2018 р.

Збірна команда Львівщини з боротьби на поясах «Алиш», основний склад, якої складали спортсмени ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького, посіла ІІ – загальнокомандне місце у Чемпіонаті України з боротьби на поясах «Алиш».

Готував збірну команду Львівської області з боротьби на поясах «Алиш» - завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького, канд. пед. наук., доцент – Семенів Б.С.

На другій сходинці п’єдесталу пошани студент І курсу магістр. ФВГЕП (опн) - Бойко Петро ( виконав норматив Майстра спорту України)

На найвищій сходинці п’єдесталу пошани студентка ІІІ курсу ФВГЕП,
майстер спорту України – Шишак Софія

На найвищій сходинці п’єдесталу пошани студентка ІІ курсу ФВГЕП – Сафтюк Вікторія.

На другій сходинці п’єдесталу пошани
старший тренер збірної команди Львівської області з боротьби на поясах «Алиш» - Семенів Б.С.

Керівництво ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького вітає своїх студентів із здобутими нагородами Чемпіонату України з боротьби на поясах «Алиш», та бажає подальших успіхів у спорті та навчані.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/